سقوط یک شهاب سنگ در روسیه

به گزارش وبلاگ بهسا، . یکی از شاهدان گفت: یک شهاب سنگ بسیار پایین از بالای سر من در حیاط پرواز کرد، به حدی نورش تمام حیاط را روشن کرد. یک دقیقه بعد با یک موج صوتی انفجار شدیدی رخ داد.

سقوط یک شهاب سنگ در روسیه

یک جسم ناشناس در شب 19 مه از آسمان در منطقه سیبری روسیه سقوط کرد. به گفته مردم شهر کانسک واقع در کراسنویارسکی کرای و در شبکه اجتماعی، سقوط این شهاب سنگ در دوربین های مداربسته ضبط شد و مورد توجه ساکنان محلی قرار گرفت.

با بررسی فیلم و داده های دوربین، یک شهاب سنگ در آسمان شب هنگام تقریباً ساعت 22:40 به وقت محلی (ساعت 18:40 به وقت مسکو) پدیدار شد. این جسم با سرعت زیاد حرکت کرد و در ارتفاع چند ده متری از سطح زمین ناپدید شد.

براساس اطلاعات یک نشریه، در بخش حوادث اضطراری شهر کانسک، پدیده ای غیرمعمول توسط ساکنان مناطق کانسکی، کوراگینسکی، مینوسینسکی، کاراتوزسکی و همچنین سایر مناطق کراسنایارسکی کرای مشاهده شده است.

شاهدان عینی گزارش دادند که در شب در تاریخ 18-19 مه صدای انفجار بلندی شنیده شده است. یکی از شاهدان گفت: یک شهاب سنگ بسیار پایین از بالای سر من در حیاط پرواز کرد، به حدی نورش تمام حیاط را روشن کرد. یک دقیقه بعد با یک موج صوتی انفجار شدیدی رخ داد.

براساس گزارش وبلاگ بهسا، وزارت امور اضطراری منطقه اعلام کرده است، که هیچ گونه شکایتی از ساکنان راجع به این حادثه شبانه دریافت نشده است.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "سقوط یک شهاب سنگ در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط یک شهاب سنگ در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید