سه گانه نینجا گایدن احتمالا برای پلی استیشن 4 و سوییچ عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ بهسا، چند روز پیش سه گانه نینجا گایدن (Ninja Gaiden) روی فروشگاه چینی گیم سورس لیست شد. البته صفحه بازی مدت زیادی در این وب سایت باقی نماند و کمی بعد از روی وب سایت پاک شد. خوش بختانه افرادی پیروز شدند که قبل از پاک شدن این صفحه خاص آن را ببینند و اطلاعات آن را برای دیگران استخراج نمایند.

سه گانه نینجا گایدن احتمالا برای پلی استیشن 4 و سوییچ عرضه می گردد

لو رفتن بازی ها در فروشگاه های اینترنتی چیز جدیدی نیست و وجود بسیاری از بازی ها به وسیله همین اتفاق بر همگان معین می شود. طبق اطلاعات این صفحه، بازسازی بازی های نینجا گایدن سیگما، نینجا گایدن سیگما 2 و نینجا گایدن 3: لبه تیغ (Ninja Gaiden 3: Razors Edge) در این مجموعه موجود هستند. صفحه سایت به ما می گوید بازسازی این سه گانه در ماه مارس سال 2021 برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

مجموعه بازی های نینجا گایدن ریشه ای سی و چند ساله دارند و سرآغاز آن ها به کنسول هشت بیتی نینتندو یعنی NESباز می شود. سه گانه اول این سری در قالب سکوبازی هایی بسیار سخت عرضه شدند. بازی های ویدیویی اولیه بسیار سخت بودند و وقتی یک مجموعه بازی میان آن بازی ها می تواند لقب بسیار سخت را یدک بکشد از سختی جان سوز بازی حکایت می نماید.

چندین سال بعد از عرضه سه گانه اول نینجا گایدن، در سال 2004 نسخه جدیدی از نینجا گایدن برای کنسول ایکس باکس (کنسول نسل ششمی مایکروسافت که با پلی استیشن 2 رقابت می کرد) ساخته شد و سه گانه جدید بازی را آغاز کرد. این نسخه جدید سه بعدی بود و در سبک هک اند اسلش ساخته شد. مهم ترین ارثیه نینجا گایدن های جدید از پدربزرگ شان، چالش های طاقت فرسایی بود که این سه گانه را به چند تا از سخت ترین بازی های ویدیویی قرن 21 تبدیل می نماید.

نینجا گایدن 1 و 2 به ترتیب برای کنسول های ایکس باکس و ایکس باکس 360 ساخته شدند. این بازی ها مدتی بعد از عرضه شان با عنوان نینجا گایدن سیگما 1 و 2 برای کنسول پلی استیشن 3 عرضه شدند. این عرضه دوباره همراه با تغییرات مختلفی از جمله پیشرفت های ظاهری، مراحل اضافه و بهبودهایی برای گیم پلی بازی ساخته شدند.

نینجا گایدن 3 به طور هم زمان برای دو کنسول پلی استیشن 3و ایکس باکس 360 عرضه شد. این بازی هم مانند دیگر نسخه های نینجا گایدن یک عرضه بهبود یافته دوباره با پسوند لبه تیغ ولی این بار برای کنسول Wii U داشت.

آخرین اثر در مجموعه نینجا گایدن سال 2014 ساخته شد و یک بازی فرعی با موضوع زامبی ها و مزین شده به یک استایل هنری جدید و زیبا بود. این نسخه نتوانست بازخوردی در حد و اندازه دیگر نسخه های این سری دریافت کند و بعد از آن سری نینجا گایدن برای مدت ها به خواب فرو رفت.

بعد از شش سال دوباره سروکله نینجا گایدن پیدا شده. اگر این اطلاعات درست باشند و بازسازی این سه گانه واقعی باشد، حدودا اسفند ماه سال جاری دوباره به ملاقات بازسازی ای از نسخه های بهبود یافته نینجا گایدن می رویم و مهارت های خود را به عنوان یک نینجا می سنجیم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "سه گانه نینجا گایدن احتمالا برای پلی استیشن 4 و سوییچ عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه گانه نینجا گایدن احتمالا برای پلی استیشن 4 و سوییچ عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید