شخصیت های پرسونا 5 به بازی موبایل NieR می آیند

به گزارش وبلاگ بهسا، دو بازی پرسونا 5 رویال (Persona 5 Royal) و نیر: تناسخ (NieR: Reincarnation) از عناوین پرطرفدار در سبک نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) هستند. حال همکاری این دو بازی با یکدیگر می تواند یک رویداد بسیار جالب را ایجاد کند. به همین علت دو شرکت اتلوس (Atlus) و اسکوئر اینکس (Square Enix) تصمیم به همکاری گرفته تا دو بازی مشهور خود را باهم ادغام نمایند.

شخصیت های پرسونا 5 به بازی موبایل NieR می آیند

در تریلر نشان داده شده که هر کاراکتر بازی پرسونا از شخصیت های مخصوص خود استفاده نموده است. برای مثال جوکر (Joker) از آرسن (Arsen)، کویین (Queen) از جوهانا (Johanna) و یوسوکه (Yusuke) از جئومون (Geomon) استفاده می نمایند. جوکر و کویین به وسیله بسته پریمیوم NieR Reincarnation x Persona 5 Royal به بازی اضافه خواهند شد. همینطور اینکه کاراکترهای دیگر را می توان به وسیله مأموریت های جانبی بدست آورد.

بازی از موسیقی زمینه مجموعه پرسونا استفاده خواهد نمود. همینطور اینکه تغییرات ظاهری زیادی در بازی نیر: تناسخ ایجاد خواهد شد. اینکه کاراکترهای دیگر مجموعه پرسونا به این بازی اضافه خواهند شد هنوز تعیین نیست. با اینحال اینطور که به نظر می رسد این همکاری قرار است ادامه پیدا کند.

همکاری این دو مجموعه به نظر ایده بسیار جالبی می رسد. هر دو در زمینه نقش آفرینی تخصص داشته و هواداران بسیار زیادی دارند. بازی تناسخ برای دستگاه های همراه عرضه شد. این درحالی است که پرسونا 5 رویال برای پلی استیشن 4 عرضه شده و روی پلتفرم های دیگر هم به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این مدت ما شاهد همکاری های زیادی میان شرکت های مختلف بودیم. با این کار دو عنوان که دیگر چندان مورد توجه نیستند دوباره به صدر جدول اخبار باز می گردند. بحث اصلی اینجاست که دو عنوان ادغام شده باید با یکدیگر تناسب زیادی داشته باشند. مگرنه این همکاری ارزش زیادی نخواهد داشت.

همکاری پرسونا 5 رویال و نیر: تناسخ به علت سبک مشابه هر دو جالب می تواند باشد. به همین علت احتمال موفقیت آن بالا بوده و هواداران از این کار استقبال خواهند کرد. رویداد پرسونا 5 رویال و نیر: تناسخ از تاریخ 18 شهریور (9 سپتامبر) شروع خواهد شد.

منبع: Siliconera.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "شخصیت های پرسونا 5 به بازی موبایل NieR می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت های پرسونا 5 به بازی موبایل NieR می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید