شوخی ترسناک لکلرک با مهندسان فراری در دور پایانی گرندپری بحرین

به گزارش وبلاگ بهسا، قهرمان نخستین گرندپری فرمول یک 2022 از شوخی خود با مهندسان فراری در دور پایانی این مسابقه اطلاع داد.

شوخی ترسناک لکلرک با مهندسان فراری در دور پایانی گرندپری بحرین

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از Motorsport، شارل لکلرک اعتراف کرد که شب گذشته در دور انتهای گرندپری بحرین مهندسان تیم فراری را ترسانده و عصبی کرد.

این راننده تیم فراری ایتالیا و پیروز گرندپری بحرین گفت: در دور انتهای در رادیو به شوخی گفتم چیزی در موتور ماشین عجیب است. اطمینان دارم که مهندسان آن را دوست نداشتند اما سرگرم کننده بود.

شارل لکلرک ادامه داد: 10 یا 15 دور آخر را در فکر خود با این امید که مسئله ای در رقابت پیش نیاید حفظ کردم. سپس دیدم که ماکس فرستاپن (راننده ردبول و قهرمان فرمول یک فصل گذشته) با مسئله ای روبرو شده است. این لحظه مثل این بود که گفتم با من تا انتها خط باش. موتور ماشین به طور دقیق هم همین کار را برای من کرد.

پیروز گرندپری بحرین در پاسخ به این پرسش که آیا فرستاپن شانس فزونی و راهنمایی مسابقه را داشت، گفت: من، این طور فکر نمی کنم اما شما هرگز چیزی را با اطمینان نمی دانید. آغاز دوباره خوبی داشتم و بنابراین فکر می کنم سبقت گرفتن برای او فرستاپن سخت بود. پس از آن ریتم بازی بسیار قوی بود. وقتی شکافی داشتم می توانستم کم و بیش آن را کنترل کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شوخی ترسناک لکلرک با مهندسان فراری در دور پایانی گرندپری بحرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی ترسناک لکلرک با مهندسان فراری در دور پایانی گرندپری بحرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید