صحبت های یکتا ناصر درباره بازی سختش در سریال نیسان آبی !

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران : فیلمی درباره بازی یکتا ناصر در نیسان آبی از زبان خودش را ببینید.

صحبت های یکتا ناصر درباره بازی سختش در سریال نیسان آبی !

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان معروف کشورمان است. یکتا ناصر در بسیاری از سریال ها و فیلم های همسرش ایفای نقش نموده است. سریال نیسان آبی با بازی یکتا ناصر پخش می گردد. همین موضوع بهانه ای شد تا صحبت های یکتا ناصر را درباره این سریال بشنویم. در این فیلم می توانید آنچه یکتا ناصر از سختی های بازی در سریال نیسان آبی گفته است را ببینید.

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر نوشت :

در نشستی که با هنرمندان سریال نیسان آبی داشتیم با خانم یکتا ناصر عزیز،از تجربه کار با منوچهر هادی تا سابقه سینماییشون باهم صحبت کردیم،او نیسان آبی را سخت ترین کار خود و تمامی عوامل دانست

زمان پخش نیسان آبی

نیسان آبی مجموعه طنز نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی ,و تهیه کنندگی احسان ظلی پور است که چهارشنبه ها 8 صبح از 28 مهرماه 1400 ,در پلتفرم فیلیمو پخش می گردد.

بد نیست گفتگوی یکتا ناصر را ببینید

کار کردن با منوچهر هادی چگونه است و رابطه زن و شوهری شما چگونه جلوی دوربین تفکیک می گردد؟

واقعیت این است که سعی می کنیم رابطه مان آسیبی به کارمان وارد نکند. از نظر من وقتی آدم ها رابطه ای با هم دارند، کار کردن شان با یکدیگر سخت تر می گردد. بالاخره ملاحظاتی وجود دارد که به علت جلوگیری از سوءتفاهم دیگران، ناگزیر باید بیشتر به آن ها توجه داشته باشیم و آن را مراعات کنیم.

همکاران ما به خوبی واقف هستند به این موضوع که ما وقتی سر کار هستیم، مانند یک کارگردان و بازیگر هستیم و سعی می کنیم روابط حرفه ای و شخصی ام را ,تفکیک کنیم تا آسیبی به هیچ کدام وارد نگردد.

موتور سریال نیسان آبی کی برای شما روشن شد؟

خیلی وقت است. فیلمبرداری کار از فروردین سال جاری شروع شد اما از آنجایی که می دانستم منوچهر از چه زمانی این کار را شروع نموده است، از حدود 5 یا 6 ماه قبل تر در جریان کار بودم و می دانستم پیگیر است تا شرایط کار فراهم گردد. دائما با نویسنده ها و تهیه کننده ها مذاکره می کرد تا این کار به ثمر برسد.

منبع : پرشین وی

منبع: رکنا

به "صحبت های یکتا ناصر درباره بازی سختش در سریال نیسان آبی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های یکتا ناصر درباره بازی سختش در سریال نیسان آبی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید