صدور مجوز برای 8 واحد تأسیسات گردشگری در لرستان

به گزارش وبلاگ بهسا، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از صدور مجوز برای هشت واحد تأسیسات گردشگری در سه ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.

صدور مجوز برای 8 واحد تأسیسات گردشگری در لرستان

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، سید امین قاسمی سه شنبه 3 تیرماه گفت: به منظور توسعه صنعت گردشگری و رفاه مسافران از ابتدای امسال تا به امروز، مجوز احداث هشت واحد تاأسیسات گردشگری در استان صادر شده است.

او اضافه نمود: این تأسیسات شامل چهار واحد مجتمع گردشگری، دو واحد سفره خانه، یک واحد اقامتگاه بوم گردی و یک واحد تأسیسات اقامتی پذیرایی در سطح استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با بیان اینکه به زودی عملیات احداث این تأسیسات با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز می شود، اضافه نمود: پیش بینی می شود با احداث این تعداد تاسیسات گردشگری در لرستان، برای 314 نفر شغل ایجاد شود.

او با تأکید بر ضرورت توسعه امکانات رفاهی و تفریحی در کنار جاذبه های گردشگری استان اظهار کرد: توسعه تأسیسات رفاهی تفریحی علاوه بر اینکه موجب معرفی مناطق گردشگری مختلف استان می شود، تأثیر زیادی بر شرایط اشتغال دارد.

منبع: میراث آریا

به "صدور مجوز برای 8 واحد تأسیسات گردشگری در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز برای 8 واحد تأسیسات گردشگری در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید