صعود هشت تیم به مرحله دوم سوپر لیگ جودو

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، سومین دوره رقابتهای سوپر لیگ جودو باشگاه های کشور تحت عنوان جام مدافعان سلامت صبح امروز چهارشنبه 20 اسفند ماه با حضور 16 تیم در چهار گروه شروع شد که در سرانجام دور مقدماتی چهره هشت تیم راه یافته به مرحله دوم تعیین شذ.

صعود هشت تیم به مرحله دوم سوپر لیگ جودو

از گروه نخست تیم های رعد پدافند سمنان و هیأت جودو البرز راهی دور بعد شدند و تیم های برق تهران، هیأت جودو همدان و چناران از دور رقابتها کنار رفتند. تیم های تأسیسات ترخان نوشهر و نفت مسجد سلیمان نیز از گروه دوم صعود کردند. در این گروه هیأت جودو آذربایجان غربی و قم نیز از دور رقابتها کنار رفتند.

از گروه سوم دو تیم هیأت جودو شهرری و قم جواز حضور در دور دوم شدند و هیأت جودو سید آباد از دور رقابتها کنار رفت. تیم های خوشگوار مشهد و هیأت جودو اصفهان هم از گروه چهارم صعود کردند و خوشگوار مشهد، شاهین تهران و شهید شیخ الاسلام چالوس کنار رفتند.

برهمین اساس هشت تیم برتر رعد پدافند سمنان، هیأت جودوی استان البرز، تأسیسات ترخان نوشهر، نفت مسجد سلیمان، خانه جودوی شهرری، هیأت جودوی استان قم، خوشگوار مشهد و هیئت جودو استان اصفهان فردا پنجشنبه در روز دوم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می فرایند و عصر فردا با برگزاری دیدارهای نیمه و نهایی پفراینده این رقابتها بسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صعود هشت تیم به مرحله دوم سوپر لیگ جودو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود هشت تیم به مرحله دوم سوپر لیگ جودو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید