عبادی پور: جوان گرایی به نفع والیبال ایران تمام می گردد

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - کاپیتان تیم ملی والیبال ایران معتقد است جوانگرایی در آینده به یاری والیبال ایران خواهد آمد.

عبادی پور: جوان گرایی به نفع والیبال ایران تمام می گردد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی پور در آخرین نوبت تمرینی تیم ملی در سالن فدراسیون برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در جمع وبلاگ بهسا، گفت: بعد از فشارهایی که در لیگ ملت ها و بازی های المپیک بر روی بازیکنان وجود داشت، خوشبختانه در حال حاضر در شرایط خوبی هستیم و از فشارها کاسته شده است. صد در صد توان خود را به کار گرفته ایم تا قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی در توصیف حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، اضافه کرد: همه تیم ها قدرتمند هستند. به یاد داریم که بازی با ژاپن در المپیک چقدر سخت بود. در انتخابی المپیک توکیو هم با کره جنوبی بازی سختی داشتیم. تصور می کنم با چین و استرالیا هم بازی دشواری داشته باشیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال با اشاره به جوان گرایی و این که روزی باید اتفاق می افتاد، اعلام کرد: من هم روزی از تیم ملی کنار می روم. جوان گرایی همواره بوده است و به نفع تیم ملی تمام خواهد شد. بازیکنان جوان با اعتماد به نفس وارد مسابقات می شوند و در پی قهرمانی هستند.

عبادی پور در واکنش به مسئولیتش به اسم کاپیتان تیم ملی اظهار کرد: زمانی مسئولیت کاپیتانی سنگین می گردد که بازیکنان با اصول حرفه ای آشنا نباشند. خوشبختانه بازیکنان تجربه حضور در لیگ و تیم های ملی را دارند و دوره حرفه ای گری را پشت سر گذاشته اند و به پختگی رسیده اند. فشاری روی من نیست چون همه وظایف خودشان را انجام می دهند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "عبادی پور: جوان گرایی به نفع والیبال ایران تمام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی پور: جوان گرایی به نفع والیبال ایران تمام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید