قمر در عقرب مثل لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش وبلاگ بهسا، بلاتکلیفی در تیمداری و فروش امتیاز، بعضی باشگاه های لیگ دسته اول فوتبال را در آستانه شروع این رقابت ها با مشکل روبرو نموده است.

قمر در عقرب مثل لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش وبلاگ بهسا، قرعه کشی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در فصل 1401-1400 روز سه شنبه هفته گذشته برگزار گردید و 18 تیم حاضر در این رقابت ها، رقبای خود را شناختند.

در حالی که مسئول برگزاری مسابقات اعلام نموده بازی ها نهایتاً تا 25 مهر آغاز می گردد، بعضی تیم ها شرایط مبهمی دارند. هر سال بعضی باشگاه ها از سرانجام تیمداری در لیگ دسته اول صحبت می کردند، اما این مشکل تا آغاز رقابت ها حل می شد یا اینکه امتیاز تیم تا حدود یک ماه تا آغاز لیگ یک به فروش می رسید. با این حال این اتفاق هنوز برای بعضی تیم ها رخ نداده است.

باشگاه بادران هنوز سرمربی نو خود را انتخاب ننموده، بازیکنی به خدمت نگرفته و خبری مبنی بر فروش امتیاز این تیم هم منتشر نشده است. با این حال باشگاه شمس آذر قزوین که یکی از مشتریان جدی امتیاز بادران است، تمرینات خود را آغاز نموده و روابط عمومی این باشگاه، نام شمس آذر را در برنامه لیگ یک به جای بادران درج نموده است! با توجه به اینکه امتیاز بادران باید از استان تهران خارج گردد، هنوز هیئت فوتبال با این موضوع موافقت ننموده است.

شاهین شهرداری بوشهر شرایطی بدتر از تیم های نام برده دارد. شورای شهر بوشهر اعلام نموده که دیگر در پی تیمداری نیست و مبلغ 17 میلیارد و 400 میلیون تومان را به اسم مبلغ پایه برای فروش شاهین منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده که پیشنهادها روز 26 مهر خوانده می گردد؛ یعنی یک روز پس از آغاز لیگ دسته اول!

بعلاوه در اتفاقی نادر که خاطره سپیدرود رشت در سال 1397 را تداعی می نماید، دو تیم با نام استقلال ملاثانی فعالیت می نمایند. مهدی علیزاده، مالکی است که اخیراً حکمی مبنی بر واگذاری باشگاه به خودش از دادگاه دریافت نموده و عزیز فریسات را به اسم سرمربی نو تیمش برگزید. وی حتی نام تیمش را به آبی پوشان خوزستان تغییر داد، اما تیم دیگری با سرمربیگری ابراهیم اشکش در ملاثانی مشغول تمرین است!

پیش از این باشگاه های رایکای بابل، استقلال خوزستان، قشقایی شیراز و خوشه طلایی ساوه هم قصد فروش امتیاز خود را داشتند که از این تصمیم منصرف شدند. در فاصله حدود 15 روز تا آغاز مسابقات لیگ دسته اول، سه باشگاه دارای چنین شرایطی هستند و تعیین نیست چه زمانی قرار است به شرایط آنها سامان داده گردد.

با این شرایط لیگ دسته اول شرایط عجیبی را سپری می نماید و می توان گفت اوضاع این لیگ قمر در عقرب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قمر در عقرب مثل لیگ دسته اول فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمر در عقرب مثل لیگ دسته اول فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید