قیمت نجومی زنیت برای فروش سردار آزمون

به گزارش وبلاگ بهسا، یک رسانه معتبر ورزشی روسیه از مشخص قیمت نجومی برای فروش مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ اطلاع داد.

قیمت نجومی زنیت برای فروش سردار آزمون

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، اسپورتس دیلی روسیه نوشت: تیم های خواستار سردار آزمون در نقل وانتقال های تابستانی 2020 از لیگ های مختلف اروپایی افزایش یافته اند. به نظر می رسد باشگاه زنیت سن پترزبورگ نیز مخالف فروش این بازیکن ایرانی نیست، اما می خواهند پول زیادی را بابت این انتقال کسب نمایند.

این رسانه روسی در ادامه نوشت: مدیران باشگاه زنیت مصمم هستند تا در ازای فروش سردار آزمون درآمد 50 میلیون یورویی به دست آورند. این در حالی است که سایت معتبر ترانسفرمارکت قیمت این بازیکن را 14.5 میلیون یورو تخمین زده و باشگاه زنیت نیز با قرارداد 12 میلیون یورویی در ماه ژانویه 2019 آزمون را از روبین کازان به خدمت گرفت.

بر اساس این گزارش، باشگاه زنیت سن پترزبورگ با وجود انتشار بعضی اخبار در رسانه های اروپایی هنوز به صورت رسمی پیشنهادی برای سردار آزمون دریافت نکرده است. گفته می گردد تیم های انگلیسی اورتون، آرسنال، وستهام، لسترسیتی، لیورپول، ناپولی ایتالیا و سویای اسپانیا تمایل به جذب سردار آزمون دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت نجومی زنیت برای فروش سردار آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت نجومی زنیت برای فروش سردار آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید