مبلغ انواع وامهای دانشجویی اعلام شد ، تسهیل در شرایط دریافت وام شهریه

به گزارش وبلاگ بهسا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ انواع وام های دانشجویی ترم اول سال تحصیلی جاری را اعلام نمود.

مبلغ انواع وامهای دانشجویی اعلام شد ، تسهیل در شرایط دریافت وام شهریه

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهسا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در پی تمدید مهلت ثبت نام وامهای دانشجویی مبالغ انواع وام های دانشجویی نیمسال اول 1400-1399 را اظهار داشت.

همچنین صندوق رفاه دانشجویان با در نظر دریافت شرایط حضور حداقلی کارکنان دانشگاه ها در شرایط ناشی از تشدید شیوع بیماری کرونا و تعطیلی آموزش حضوری بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و در راستای حمایت بیشتر از دانشجویان و برطرف مسائل دانشجویان به دلیل عدم حضور در دانشگاه ها، مهلت ثبت وام های دانشجویی را به مدت یک ماه و تا تاریخ 15 دی 99 تمدید کرد.

برای حمایت بیشتر از دانشجویان مشمول دریافت وام ودیعه مسکن و بهره مندی حداکثری آنان از این وام و کاهش مسائل ناشی از مراجعه به بانک و معرفی ضامن، در نیمسال جاری وام ودیعه مسکن متاهلی به وسیله صندوق رفاه پرداخت خواهد شد.

وام (ودیعه) مسکن به کلیه دانشجویان واجد شرایط از سال تحصیلی جدید فقط به وسیله بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می گردد.

دانشجویان شاغل به تحصیل بهره مند از ودیعه مسکن منابع صندوق در مقطع تحصیلی نمی توانند از وام مسکن منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده کنند.

وام شهریه به کلیه دانشجویان واجد شرایط از سال تحصیلی جدید، فقط به وسیله صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می گردد.

همچنین دانشجویانی که قبلاً از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده کرده اند و درخواست مجدد جهت بهره مندی از خدمات آن بانک را دارند، دانشگاه ها می بایست درخواست این قبیل دانشجویان را طی لیستی جداگانه به صندوق ارسال کنند.

دانشجویان ورودی سال های تحصیلی گذشته دانشگاه های آزاد اسلامی، علمی و کاربردی و موسسات غیردولتی -غیرانتفاعی بهره مند از وام شهریه یک بانک قرض الحسنه، در صورت تمایل از سال تحصیلی جدید پس از ارائه سند تعهد جدید و مدارک و مستندات به اداره رفاه دانشگاه می توانند از وام شهریه صندوق رفاه استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مبلغ انواع وامهای دانشجویی اعلام شد ، تسهیل در شرایط دریافت وام شهریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ انواع وامهای دانشجویی اعلام شد ، تسهیل در شرایط دریافت وام شهریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید