مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد

به گزارش وبلاگ بهسا، مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس بیان کرد: این باشگاه مجوز اولیه حرفه ای سازی را از کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه در فدراسیون و سازمان لیگ دریافت کرد.

مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، امیر علی حسینی مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به ارسال مدارک درخواستی کنفدراسیون فوتبال آسیا و بعد از راستی آزمایی مرحله اول که انجام شد، باشگاه پرسپولیس مجوز اولیه حرفه ای سازی را از کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه در فدراسیون و سازمان لیگ دریافت کرد که این مساله در وب سایت سیستم مجوز حرفه ای باشگاه ها نیز قابل مشاهده است.

بعد از این مرحله، کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه آنالیز مدارک ارسالی، سوالاتی را مطرح می کند و برخی مدارک تکمیلی را درخواست می کند که در این مدت با توجه به درخواست های کنفدراسیون، چند بار مدارکی را ارسال کردیم و تمام موارد انجام شد.

امیر علی حسینی، ادامه داد: بعد از این مرحله، معمولا هیات هایی به کشورها اعزام می شوند تا اصل مدارک و مستنداتی که ارسال و بر اساس آن مجوز حرفه ای صادر شده است، را آنالیز نمایند و راستی آزمایی صورت می گیرد. در سال های اخیر هم شاهد بودیم، نفراتی که اعزام می شوند با اتحادیه فوتبال اروپا همکاری دارند.

مسوول اخذ مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس در شرح فرایند دریافت مجوز حرفه ای اظهار داشت: صدور مجوز حرفه ای با آنالیز شرایط باشگاه ها، در پنج شاخه اصلی؛ امور حقوقی، امور اقتصادی، امور ورزشی، زیر ساخت ها و پرسنلی صورت می گیرد که همگی اهمیت واحدی دارند. برای هر یک از این موارد، معیارهای A، B و C در نظر گرفته شده است. معیارهای A، مواردی هستند که عدم احراز هر یک از آنها موجب لغو مجوز می گردد. معیارهای سطح B، مواردی هستند که عدم توفیق باشگاه ها در دستیابی به آنها می تواند منجر به لغو مجوز گردد ولی معمولا به جریمه و تعهد می انجامد. معیارهای سطح C هم مواردی هستند که در هر مقطعی، پیشنهاد می شوند و عدم پاس کردن آنها باعث لغو مجوز و جریمه نمی گردد.

حسینی توضیح داد: باشگاه پرسپولیس همیشه معیارهای A و B را اجرا نموده است و در عین حال، سیاست کاری باشگاه پرسپولیس در دریافت مجوز حرفه ای، همیشه بر این اساس راسخ است که معیارهای سطح C را هم پاس کند و ما در این مورد نیز مدارک مختلف را ارسال نموده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید