مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی: برای حمایت از فیلمسازان جوان برنامه داریم

به گزارش وبلاگ بهسا، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در حاشیه از بازدید از سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران درباره رویکردهای تازه خود در بنیاد سینمایی فارابی گفت: تمام عناصر سینما باید زنجیروار به یکدیگر متصل باشند و در بنیاد سینمایی فارابی برای حمایت از فیلمسازان جوان برنامه داریم.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی: برای حمایت از فیلمسازان جوان برنامه داریم

به گزارش وبلاگ بهسا، سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی که به تازگی به این سمت منصوب شده است، در اولین بازدید خود از پردیس سینمایی ایران مال محل برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور یافت.

وی در حاشیه این بازدید درباره تعامل فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران بیان کرد: به نظرم تمام اجزا و بخش های سازمان سینمایی باید کنار یکدیگر قرار بگیرند و قصد داریم تا آموزش را مورد توجه قرار دهیم که زیرساخت خوبی برای بنیاد سینمایی فارابی خواهد بود.

او گفت: سیاست نو این است تمام اجزا به صورت زنجیره وار و به هم پیوسته عمل نمایند. باید ظرفیت های بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران را رصد کنیم. قطعا رویکرد ما مثبت خواهد بود. کادر سازی فیلمسازان جوان و حمایت از آن ها از اولویت های ما خواهد بود. جوانان در بنیاد سینمایی فارابی برای من اولویت دارند.

سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 27 مهر تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) برگزار می گردد. این رویداد برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آموزشگاه اسکار شناخته و معرفی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی: برای حمایت از فیلمسازان جوان برنامه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی: برای حمایت از فیلمسازان جوان برنامه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید