مدیر موزه نقاشی پشت شیشه منصوب شد

به گزارش وبلاگ بهسا، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی تهران طی حکمی مدیر موزه نقاشی پشت شیشه را منصوب کرد.

مدیر موزه نقاشی پشت شیشه منصوب شد

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی تهران، پرهام جانفشان امروز 1 مرداد ماه 99 در حکمی مرتضی طالع ماسوله را به عنوان مدیر جدید موزه نقاشی پشت شیشه منصوب کرد.

در متن حکم مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی تهران آمده است:

نظر به تجارب ارزنده و شایستگی جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر گنجینه نقاشی پشت شیشه منصوب می شوید، تا زیر نظر معاونت میراثفرهنگی استان نسبت به انجام امور محوله اقدام و گزارش کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله با بهره گیری کامل از ظرفیت های موجود و تعامل با دیگر دستگاه های وابسته در راستای ارتقای سطح آن شهرستان با رعایت اصول دقت، صحت، سرعت در انجام امور و اهم موارد رضایتمندی مراجعان پیروز و مؤید باشید.

نادر زینالی معاون توسعه مدیریت تهران در مراسم معارفه مدیر جدید موزه نقاشی پشت شیشه گفت: موزه نقاشی پشت شیشه یک موزه تخصصی و منحصر به فرد در سطح کشور است، آنچه امروز مورد تأکید مدیر کل تهران است، توسعه و ارتقای هنر نقاشی پشت شیشه و آشناسازی هر چه بیشتر جامعه با این هنر زیبا است.

او افزود: آموزش و پژوهش باید یکی از کارکردهای موزه ها باشد، انتظار می رود کارگاه های آموزشی نیز در کنار سایر فعالیت های موزه ای فعال تر از گذشته باشند.

در خاتمه این مراسم از خدمات مهدی کارخانی مدیر سابق موزه نقاشی پشت شیشه تقدیر و تشکر شد.

منبع: میراث آریا

به "مدیر موزه نقاشی پشت شیشه منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر موزه نقاشی پشت شیشه منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید