مربی فولاد: با نظم، شور و امید به کارمان ادامه می دهیم، در گروه ما هیچ تیمی از پیش برنده نیست

به گزارش وبلاگ بهسا، یوسو سسما مربی تیم فوتبال فولاد ایران تأکید کرد، این تیم با نظم، شور و امید به کار خود ادامه می دهد تا بتواند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر گردد.

مربی فولاد: با نظم، شور و امید به کارمان ادامه می دهیم، در گروه ما هیچ تیمی از پیش برنده نیست

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از رسانه باشگاه فولاد خوزستان، یوسو سسما در کنفرانس خبری پس از پیروزی یک بر صفر این تیم برابر الوحدات اردن، به وبلاگ بهسا گفت: بازی خیلی پیچیده و مسئله ای بود. معین بود که آنها آمده بودند برای مهار کردن ما و قصد داشتند تا از توپ های بلند استفاده نمایند. چند موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم که خوشبختانه در اواخر نیمه اول پنالتی گرفتیم و توانستیم نتیجه را یک بر صفر کنیم. بازی در نیمه اول پرفشار بود، اما در نیمه دوم به قصد گل دوم به زمین آمدیم و اینکه کار را یکسره کنیم که چند فرصت خوب داشتیم، اما متأسفانه تبدیل به گل نشدند.

وی در ادامه اضافه نمود: یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که به تیرک دروازه زدیم و این فرصت طلایی را از دست دادیم. آنها هم دست های خود را پایین نیاوردند و در 20 دقیقه آخر ما را تحت فشار قرار دادند، اما توانستیم نتیجه بازی را حفظ کنیم و سه امتیاز طلایی را گرفتیم و آن را به ایرانی ها مخصوصاً خوزستانی ها تقدیم می کنیم.

سسما همچنین توضیح داد: تیم الوحدات با تعویض هایش خط حمله خود را تقویت کرد و فشار زیادی به خط دفاع ما آوردند، اما ما توانستیم به خوبی آنها را مهار کنیم. باید توجه داشته باشید که ما یک بازی بیشتر انجام داده بودیم و این موضوع طبعاً در میدان خود را نشان خواهد داد، اما این بهانه ای نیست و به شما قول خواهم داد با نظم، شور و امید به کارمان ادامه می دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد نزدیک تر شویم. هنوز چند بازی باقی مانده است و راه درازی در پیش داریم. قول می دهم که بچه های ما با احساس و قدرت هر چه در توان شان داشته باشند در زمین خواهند گذاشت تا طرفداران را سرافراز نمایند.

وی درباره بازی با النصر خاطر نشان کرد: اکنون از همه مهمتر این است که استراحت کامل داشته باشیم تا ریکاوری خوبی برای بازی بعدی داشته باشیم. ضمناً از تیم پزشکی خود تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند تا بچه ها بتوانند خوب ریکاوری نمایند و بتوانند برای بازی بعد آماده باشند. این بازی نشان داد که همه تیم هایی که اینجا هستند سطح شان بالاست. برد النصر برابر السد شاید سورپرایز باشد، اما مطمئنم نتایج دیگری خواهد بود که غیرقابل انتظار باشد.

سسما در خاتمه گفت: ممکن است در هر گروه یک یا دو تیم مدعی باشند، اما امروز النصر نشان داد همه تیم های گروه ما سطح بالایی دارند و هیچ تیمی نمی تواند به سادگی از سد رقیب خود بگذرد. این نتیجه شاید کمی گول زننده باشد، اما باید بگویم در این گروه هیچ تیمی از پیش برنده نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی فولاد: با نظم، شور و امید به کارمان ادامه می دهیم، در گروه ما هیچ تیمی از پیش برنده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی فولاد: با نظم، شور و امید به کارمان ادامه می دهیم، در گروه ما هیچ تیمی از پیش برنده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید