مطالبات رئیس جمهور از استاندار نو سیستان و بلوچستان چه بود؟

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه 21 شهریور 1400 هیأت وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

مطالبات رئیس جمهور از استاندار نو سیستان و بلوچستان چه بود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن حکم صادره از سوی سیدابراهیم رئیسی که خطاب به حسین مدرس خیابانی صادر شده بدین توضیح است؛

با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ 21/6/1400 هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مسائل مردم استان، تحقق عدالت و برطرف فقر و تبعیض کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه های اجرایی، نهادهای انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی و تامین امنیت و آبادانی استان مجدانه کوشش نمائید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق ارمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

لازم به ذکر است، این حکم در 22 شهریور، از سوی رئیس جمهور امضاء شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مطالبات رئیس جمهور از استاندار نو سیستان و بلوچستان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبات رئیس جمهور از استاندار نو سیستان و بلوچستان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید