منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت پروازهای شرکت های هواپیمایی عراقی با رعایت پروتکل های بهداشتی بین دو کشور در هفته جاری از سرگرفته شده است و منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد.

منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی، محمد حسن ذیبخش گفت: پس از شیوع ویروس کرونا، محدودیت های سفر در بعضی راستاهای پروازی اعمال شد که پرواز ایران به عراق نیز مشمول این محدودیت ها نهاده شد.

ذیبخش اعلام نمود: با توافقات انجام شده بین دو کشور مقرر شد پرواز شرکت هواپیمایی عراقی در راستا تهران- نجف- تهران و مشهد- نجف- مشهد از هفته جاری برقرار گردد و در حال حاضر محدودیتی برای صدور مجوز به شرکتهای هواپیمایی ایرانی وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه آیا در حال حاضر امکان سفر هوایی برای مسافران عادی وجود دارد یا خیر؟ توضیح داد: مقرر شد تا پروازهای شرکت های هواپیمایی این کشور به ایران از سر گرفته گردد و ایرلاین های ایرانی نیز می توانند با دریافت مجوز در راستا پروازی مذکور به جابه جایی مسافران اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: در حال حاضر هفته ای دو پرواز از تهران و دو پرواز از مشهد به شهرهای نجف و بغداد برقرار است و اعزام و پذیرش مسافران مستلزم تایید کشور عراق است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید