نصب پلاک های هوشمند بر در خانه های اصفهان ، این پلاک ها چه ویژگی دارند؟

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان در مورد نصب پلاک های پستی هوشمند، گفت: این اتفاق هوشمندانه به عنوان یکی از خدمات در شهر هوشمند شکل گرفته و اقدامی زیرساختی است که شهر را به سمت هوشمند شدن پیش می برد.

نصب پلاک های هوشمند بر در خانه های اصفهان ، این پلاک ها چه ویژگی دارند؟

به گزارش وبلاگ بهسا، مصطفی نباتی نژاد در مورد نصب پلاک های پستی و آبی هوشمند، اظهار کرد: این اتفاق به عنوان یکی از خدمات در شهر هوشمند شکل گرفته و اقدامی زیرساختی است.

او با بیان اینکه نصب پلاک های پستی و آبی هوشمند در بعضی از منطقه ها اصفهان به صورت آزمایشی صورت گرفته است، ادامه داد: این اقدام ظرفیتی در راستای خدمات الکترونیک شهرداری است که به صوت مکان مند روی پلاک های مسکونی، تجاری و املاک شهروندان بارگذاری می گردد.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان توضیح داد: زمانی که شهر به سمت هوشمندی پیش می رود، تمام دستگاه های خدمتگزار باید در این عرصه اتفاق نظر و هم فکری داشته باشند تا هرچه سریع تر شاهد نتایج تأثیرگذار این هوشمندسازی در شهر باشیم.

او اضافه نمود: درخواست و مطالبه ای از دستگاه های خدمات رسان داریم که خدماتی که ارائه می دهند، مانند آب، برق، گاز و تلفن را روی پلاک های هوشمند بیاورند تا از زیرساخت های فراهم شده نهایت استفاده را ببرند.

نباتی نژاد گفت: اجرا و نصب پلاک های آبی و پستی هوشمند برعهده شهرداری است، اما تأمین اعتبار آن باید از ردیف هایی خارج از شهرداری شکل گیرد، در ماه های آینده مداقه ای در شورای اسلامی شهر خواهیم داشت و آنالیز ویژه ای روی این موضوع انجام خواهد شد تا این هزینه بر دوش شهروندان قرار نگیرد و دستگاه های دیگر که مکلف هستند، نیز اعتبار مورد احتیاج را تأمین نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "نصب پلاک های هوشمند بر در خانه های اصفهان ، این پلاک ها چه ویژگی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب پلاک های هوشمند بر در خانه های اصفهان ، این پلاک ها چه ویژگی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید