نفوذ مجلس نمایندگان به دلیل حضور بایدن افزایش می یابد

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت با توجه به سیطره دموکرات ها بر مجلس نمایندگان آمریکا، حضور نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری در کاخ سفید باعث افزایش قدرت این مجلس خواهد شد.

نفوذ مجلس نمایندگان به دلیل حضور بایدن افزایش می یابد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بهسا، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز آدینه گفت که حضور یک رئیس جمهور دموکرات در کاخ سفید از سال آینده به معنای آن است که دیگر مصالحه بیشتری با جمهوری خواستار انجام نخواهد شد و قدرت بیشتری را به مجلس نمایندگان آمریکا که در کنترل دموکرات هاست خواهد داد.

وی که در جمع وبلاگ بهسا صحبت می کرد، گفت: ما پیروزی بزرگی در انتخابات گذشته (سال 2018) داشتیم، اما هم اکنون این پیروزی کوچکتر شده است.

پلوسی اضافه نمود: ما هنوز قدرت اکثریت در مجلس نمایندگان هستیم، اما در راس آن، نفوذ و قدرت ما به دلیل حضور یک رئیس جمهور دموکرات در کاخ سفید به شدت افزایش می یابد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به نتایج انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) معترض بوده و مدعی بروز تقلب در این انتخابات شده است اگر چه تا کنون هیچگونه مدرک و شواهدی در این باره ارائه ننموده است و انتظار می رود که جو بایدن نامزد حزب دموکرات روز 20 ژانویه (1 بهمن) در کاخ سفید سوگند یاد کند.

بعد از آنکه رسانه ها اعلام نموده اند طبق برآورد آن ها جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده دونالد ترامپ هنوز هیچ اظهارات علنی بر سر زبان نیاورده است.

گزارش رسانه های آمریکا حاکی است ترامپ روز های اخیر را به بازی گلف، تماشای برنامه های تلویزیونی و انتشار پیغام هایی در توئیتر درباره تخلف در انتخابات گذرانده است.

منابع خبری به رسانه ها گفته اند مشاوران ارشد ترامپ در محافل خصوصی اذعان نموده اند که به نظر آن ها شکایت های ترامپ در چندین ایالت برای به چالش کشیدن آرا شانسی برای موفقیت ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نفوذ مجلس نمایندگان به دلیل حضور بایدن افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفوذ مجلس نمایندگان به دلیل حضور بایدن افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید