همه ویدئو های اینستاگرام به Reels تبدیل می شوند

به گزارش وبلاگ بهسا، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که همه پست های ویدئویی را به Reels تبدیل می نماید. این شبکه اجتماعی محبوب در حال آزمایش این ویژگی بر روی گروه کوچکی از کاربران در سراسر دنیا است.

همه ویدئو های اینستاگرام به Reels تبدیل می شوند

به گزارش وبلاگ بهسا، این قابلیت بخشی از استراتژی اینستاگرام به منظور ساده سازی ویدئو های موجود در این برنامه است. یک کارشناس رسانه های اجتماعی، تصویری از شرکت نمایندگان این آزمایش را در توئیتر منتشر نموده است.

هنگامی که یک ویدئو پست می کنید، در صورتی که حساب اینستاگرام شما عمومی باشد، کاربران دیگر مجاز هستند تا از صدای ویدئوی شما برای ساختن Reels اینستاگرام استفاده نمایند. بعلاوه کاربران می توانند Reels سایر کاربران را دانلود نموده و از آن برای ساخت ریمیکس و بازسازی ویدئو های خود استفاده نمایند. با استفاده از قابلیت Remix Reels اینستاگرام می توانید در این شبکه اجتماعی ویدئو های جذابی بسازید و منتشر کنید. می توانید این قابلیت را به وسیله تنظیمات اینستاگرام غیر فعال نمایید.

سخنگوی متا می گوید: اینستاگرام در حال آزمایش این ویژگی در اپلیکیشنی است که پست های ویدئویی را به Reels تبدیل می نماید. این ویژگی بخش از کوشش های ما به منظور ساده سازی و بهبود تجربه ویدئویی اینستاگرام است. این ویژگی اکنون در حال آزمایش است و در مورد ارائه آن هیچ اطلاعاتی وجود ندارد. بعلاوه معین نیست که چه اتفاقی برای ویدئو های اینستاگرامی که قبلاً پست شده اند می افتد و آیا پس از ارائه این ویژگی کاربران همچنان می توانند ویدئو های 10 دقیقه ای و در صورت تایید حساب ویدئو های 60 دقیقه ای آپلود نمایند یا خیر.

این شبکه احتماعی مجبوب چندی پیش در حال آزمایش ارائه محتوای تمام صفحه برای فید خود بود. این ویژگی پس از آن رخ داد که اینستاگرام IGTV را از اپلیکیشن خود حذف کرد. همه این تغییرات از ادعای آدام موسری رئیس اینستاگرام حمایت می نماید که می گوید: اینستاگرام دیگر یک برنامه اشتراک گذاری عکس نیست.

منبع: 91mobiles

منبع: فرارو

به "همه ویدئو های اینستاگرام به Reels تبدیل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه ویدئو های اینستاگرام به Reels تبدیل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید