واکنش مربی تیم ملی کشتی به سفر آزادکاران به آمریکا

به گزارش وبلاگ بهسا، تیم منتخب کشتی آزاد ایران قرار است روز 23 بهمن در قالب یک مصاف محبت آمیز در آمریکا با تیم ملی این کشور مبارزه نمایند؛ مصافی که در حاشیه رقابتهای جهانی 2021 نروژ از سوی متولیان کشتی آمریکا به فدراسیون کشتی ایران پیشنهاد داده شد.

واکنش مربی تیم ملی کشتی به سفر آزادکاران به آمریکا

به هر حال بعضی از آزادکاران عنوان دار کشورمان از سوی کادر فنی انتخاب شدند تا در این ملاقات محبت آمیز در آرلینگتون دالاس استان تگزاس با رقبای آمریکایی خود سرشاخ شوند.

به همین دلیل احسان امینی مربی تیم ملی کشتی آزاد در یک برنامه تلویزیونی در واکنش به سفر آزادکاران منتخب به آمریکا گفت: آمریکا در سال های اخیر یکی از ابرقدرت های کشتی دنیا بوده و در نروژ هم که در چند وزن آنها را شکست دادیم، باز از ما بالاتر قرار گرفتند. آنها در المپیک گذشته با 5 کشتی گیر 5 مدال گرفتند. بچه های ما هر چه با آنها کشتی بگیرند به سود ماست.

وی اضافه کرد: در رقابتهای دنیای نروژ نشان دادیم به آمریکایی ها نزدیک شده ایم و امیدواریم به زودی از آنها سبقت بگیریم. این یک مسابقه محبت آمیز است اما هدف اصلی ما مسابقات دنیای و بازی های آسیایی سال 2022 است. نتیجه مصاف محبت آمیز با آمریکا خیلی برای کادرفنی مهم نیست و صرفاً می خواهیم با یکی از ابرقدرت های کشتی دنیا مبارزه کنیم.

به گزارش وبلاگ بهسا، علاوه بر آزادکاران منتخب قرار است، محمدهادی ساروی فرنگی کار عنوان دار کشورمان نیز به آمریکا اعزام گردد. ساروی که دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن 97 کیلوگرم را در المپیک 2020 توکیو و رقابت های دنیای 2021 نروژ بر تن داشت، توانست با کسب یک مدال برنز در المپیک و یک مدال طلای دنیا به جمع بزرگان این رشته وارد گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش مربی تیم ملی کشتی به سفر آزادکاران به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مربی تیم ملی کشتی به سفر آزادکاران به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید