پاسخ های عالی 30 ثانیه ای بیل گیتس به سؤالات روتین آزمون های استخدامی، بخوانید و از این به بعد خوب پاسخ بدهید!

به گزارش وبلاگ بهسا، بیل گیتس تا به حال هزاران نفر را در مایکروسافت و همچنین بنیاد بیل و ملیندا که یک بنیاد خیریه است، اسخدام نموده است.

پاسخ های عالی 30 ثانیه ای بیل گیتس به سؤالات روتین آزمون های استخدامی، بخوانید و از این به بعد خوب پاسخ بدهید!

به تازگی او در ویدئویی در یوتیوب، حضور یافته است. در این ویدئو استفان کری -ستاره NBA- از بیل گیتس خواست که خودش را جای یک مهندس تازه کار نرم افزار جا بزند که می خواهد تازه در مایکروسافت استخدام گردد و به سوالات روتین استخدامی پاسخ بدهد.

پاسخ بیل گیتس به سوالات استخدامی حتما باید جالب باشد و می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

چرا باید شما را استخدام کنیم؟

باید به کدهایی که نوشته ام نگاهی بیندازید. من نرم افزارهایی نوشته ام که سطحشان بالاتر از کلاس هایی بود که در آنها شرکت نموده بود. فکر می کنم که بهتر هم می شوم. حس جاه طلبی خوبی هم دارم.

فکر می کنم می توانم به خوبی با دیگر کارمندها کار کنم. البته من کدها و کارهای آنها را با کمی تندی، نقد خواهم کرد. اما کلا کسی هستم که با تیم کار کردن را دوست دارم. من اهداف بزرگی در سر دارم. به فکر کردن در خصوص چگونگی پیشبینی آینده علاقه دارم.

کار نرم افزاری چیز دلخواهی برای من است و من دوست دارم مشغول آن بشوم.

نقاط ضعف و قوت خودت را چطور ارزیابی می کنید و چطور آنها را در قالب یک تیم مورد استفاده قرار می دهی؟

خب من در خصوص بازاریابی چیز زیادی نمی دانم. از اینکه در نقش یک فروشنده ظاهر شوم، لذت نمی برم.

ولی مجذوب این هستم که شیوه ساختن محصولات را بدانم و اینکه چه ویژگی هایی باید در آنها گنجانده شوند.

من تاریخ صنایع را دنبال می کنم و در خصوص اشتباهاتی که در فرایند آنها وجود داشته، تحقیق می کنم. حس من به تعریف محصول و خلق آنها، قوی است.

اگر تیمی داشته باشید که شناخت از مشتری ها و فرایند فروش و بازاریابی داشته باشد، گرچه من در این زمینه های وارد نیستم، اما از کار با آنها لذت خواهم برد.

توقع شما از میزان درآمدتان در این شغل چقدر است؟

فکر می کنم که اگر حقوقم با آپشن پرداخت گردد، بهتر است. قادر هستم که ریسک ها را تاب بیاورم و فکر می کنم که شرکت آینده خوبی دارد و دوست دارم که بخشی از حقوقم در قالب سهام شرکت پرداخت گردد تا به صورت پول نقد.

شنیده ام که بعضی شرکت ها حقوق بیشتری می دهند، اما من ترجیح می دهم که جایی که در آن کار می کنم، با من منصفانه رفتار کند و این ویژگی را ترجیح می دهم.

منبع

منبع: یک پزشک

به "پاسخ های عالی 30 ثانیه ای بیل گیتس به سؤالات روتین آزمون های استخدامی، بخوانید و از این به بعد خوب پاسخ بدهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ های عالی 30 ثانیه ای بیل گیتس به سؤالات روتین آزمون های استخدامی، بخوانید و از این به بعد خوب پاسخ بدهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید