پیشنهاد 25میلیاردی برای ستاره پرسپولیس؟

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرورزشی نوشت: اخبار واصله حکایت ازآن دارد که یک تیم قطری جدیدترین مشتری میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس است. بنا بر اخبار تکمیلی این باشگاه قطری حاضر است برای یک فصل بازی در این کشور مبلغ 900 هزار دلار به شماره 10 پرسپولیس پرداخت کند.

پیشنهاد 25میلیاردی برای ستاره پرسپولیس؟

مبلغی که شاید گذشتن از آن برای یک فوتبالیست ایرانی بسیار سخت و سخت باشد. این درحالیست که باشگاه پرسپولیس در کوشش است تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند، ولی او تا به امروز به مدیران پرسپولیس بابت تمدید قرارداد پاسخ منفی داده و گفته دوست دارد شانس خودش را برای حضور در تیم های خارجی امتحان کند. سرلک امیدوار است در سرانجام فصل با رسیدن پیشنهاد خارجی فوتبال ایران را ترک کند و با این شرایط پرسپولیس باید تا سرانجام فصل منتظر معین شدن شرایط سرلک بماند.

گفته می گردد میلاد سرلک نیم نگاهی هم به لیگ های اروپایی دارد. او در حال حاضر با پیشنهاداتی از لیگ های یونان و پرتغال نیز روبرو شده، اما رقم پرداختی این دو کشور بسیار ناچیز و قابل مقایسه با قطری ها نیست. بعلاوه شماره 10 ملی پوش پرسپولیس امیدوار است با بازی کردن در جام جهانی 2022 قطر فرصت های بهتری هم پیدا کند و با پیشنهادات دیگری از لیگ های معتبر اروپایی روبرو گردد.

درحال حاضر، اما دست به نقدترین (!) پیشنهاد رسیده به میلاد سرلک از کشور قطر است. او خوب می داند در برترین حالت ممکن شاید بتواند یک چهارم مبلغ پیشنهادی قطری ها را از باشگاه پرسپولیس بگیرد و طبیعی است ترجیح دهد با یک سال بازی در این کشور و لیگ ستارگان به مقدار 3 فصل بازی برای سرخپوشان تهرانی عایدی کسب کند.

این هافبک 27 ساله که سابقه بازی در تیم های سپاهان اصفهان، نساجی مازندران و پدیده مشهد را نیز در کارنامه دارد در 15 شهریور 1399، با قراردادی دو ساله و با اصرار یحیی گل محمدی به تیم پرسپولیس پیوست. سرلک خیلی زود در این تیم جا افتاد و توانست با ارائه بازی های یکدست و کم نوسان توجه دراگان اسکوچیچ را به خود جلب نموده و به تیم ملی دعوت گردد.

هافبک شماره 10 پرسپولیس حالا پس از دو فصل بازی در پرسپولیس به نظر می رسد دنبال کشور و راستا جدیدی برای ادامه فوتبال خود باشد و بعید است در سرانجام فصل هم راضی به تمدید قرارداد خودش گردد

منبع: فرارو

به "پیشنهاد 25میلیاردی برای ستاره پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 25میلیاردی برای ستاره پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید