چگونه با خواندن رمان زبان اصلی، انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

به گزارش وبلاگ بهسا، اگر به هر دلیلی، کار، تحصیل یا تفریح قصد سفر یا مهاجرت به خارج از کشور را داشته باشید؛ یکی از مهم ترین دغدغه ها و مسائلی که شما را درگیر خود می کند، مسئله یادگیری زبان است.

چگونه با خواندن رمان زبان اصلی، انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

زمانی که به کشور دیگری سفر می کنید؛ اگر نتوانید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید و وارد جامعه نشوید، مسائل زیادی برای شما ایجاد می شود. از آن جایی که یادگیری زبان یک امر مستمر است، نیاز دارید که مدام در حال تقویت مهارت زبان انگلیسی خود باشید. در این زمینه کتاب های رمان زبان انگلیسی بسیار کمک کننده هستند.

تاثیر خواندن کتاب های داستانی را در یادگیری زبان نمی توان نادیده گرفت. به ویژه اگر از رمان هایی استفاده کنید که برای شما جذابیت دارند و با سطح زبان شما هماهنگ باشند به راحتی می توانید با شمار زیادی از جملات با ساختارهای ساده و روزمره آشنا شوید.

چرا باید کتاب داستان انگلیسی بخوانیم؟

زمانی که شما قصد دارید که زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، اما از درس خواندن و انبوهی از کتاب های گرامر و آموزش واژگان لذت نمی برید. بهترین راه استفاده از داستان های کوتاه است. کتاب یکی از بهترین ورودی های اطلاعات قابل فهم برای مغز است. در داستان شما می توانید، گفت وگوها و مکالمات را در جهانی واقعی انسان های داخل رمان بخوانید و آن ها را در جهانی واقعی به کار ببرید.

با این کار در واقع اطلاعات به صورت کم کم و ناخودآگاه در فکر شما نقش می بندد. به همین دلیل باید خود را به خواندن کتاب های زبان انگلیسی عادت دهید.

مورد دیگر اینکه، مسئله ای که برای بسکمک از فارسی زبانان در مکالمه به زبان انگلیسی ایجاد می شود، حتی اگر سطح زبان بالایی داشته باشند، دستوری صحبت کردن و آشنا نبودن با فرهنگ زبانی است. اگر شما تنها به خواندن کتاب های گرامر و آموزشی اتکا کنید، قطعا با این مشکل روبرو خواهید شد. بنابراین اگر قصد تقویت مکالمات روزمره خود را دارید؛ در انتخاب رمان انگلیسی خود این دقت را داشته باشید که متن داستان به صورت محاوره ای باشد. بنابراین اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید، هنگامی که حضوری به فروشگاه خرید کتاب زبان انگلیسی مراجعه می کنید یا قصد خرید آنلاین کتاب زبان را دارید، از کارشناسان فروش راهنمایی بگیرید.

کتاب های داستان زبان انگلیسی را از کجا تهیه کنیم؟

اگر بخواهیم به شما بهترین مرجع خرید کتاب زبان انگلیسی را معرفی کنیم، قطعا انتشارات جنگل خواهد بود. در این انتشارات می توانید جدیدترین کتاب های چاپ شده، از جمله رمان، کتاب های موفقیت و انگیزشی، بیزینس و هم چنین کتاب هایی به زبان فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت پیدا کنید.

کدام کتاب ها به ما بیشترین کمک را در سفر می کنند؟

بسکمک از شهرهای بزرگ و معروف جهان، مکان اتفاق افتادن بسکمک از حوادثی هستند که در کتاب های داستان رخ می دهند. بنابراین اگر قصد سفر به شهر یا کشور خاصی را دارید، در این باره جستجو کنید که کتاب داستانی مرتبط با آن را پیدا کنید. مثلا شهر پاریس، بستر اتفاق افتادن بسکمک از داستان ها بوده است؛ کتاب تنها در پاریس Paris for one and other stories اثر جوجو مویز یکی از این رمان ها است. این رمان درباره نل دختری بیست و شش ساله است که تا به حال به پاریس سفر نکرده و هیچ گاه تعطیلات شگفت انگیزی را سپری نکرده است؛ ولی زمانی که نامزدش او را قبل از سفر تنها می گذارد و همراهی اش نمی کند، او تصمیم می گیرد که به تنهایی تعطیلات خود را در پاریس سپری کند و چهره مستقل و شجاعی از خود نشان دهد.

یا کتاب پاریس جشن بیکران A Moveable Feast اثر ارنست همینگوی، تجربیات نویسنده جوانی است که در دوران کارآموزی و زمانی که با همسرش هدلی ازدواج کرده است را روایت می کند. آدرس هایی که در این کتاب از خانه ها، هتل و کافه ها آمده است، هنوز هم در پاریس پیدا می شوند.

منبع: کجارو / jangal.com

به "چگونه با خواندن رمان زبان اصلی، انگلیسی خود را تقویت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با خواندن رمان زبان اصلی، انگلیسی خود را تقویت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید