کاهش 10 درجه ای دمای هوا در کشور؛ دمای تهران زیر صفر می رود

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در بیشتر مناطق کشور اطلاع داد و بیان کرد که دمای هوا 10 درجه کاهش می یابد.

کاهش 10 درجه ای دمای هوا در کشور؛ دمای تهران زیر صفر می رود

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، با ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی امروز در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، زنجان، همدان، مرکزی، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، تهران، البرز، گیلان و غرب مازندران بارش باران و برف و در مناطق جنوبی رعد و برق پیش بینی می گردد.

فردا به جز سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان، خراسان جنوبی، ایلام و کرمانشاه در سایر مناطق کشور بارش ها ادامه دارد همچنین طی روز آدینه به جز سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه، غرب خوزستان و غرب آذربایجان غربی در سایر مناطق کشور بارش خواهیم داشت.

طی روز شنبه 6 دی سامانه بارشی در شمال شرق، برخی نقاط شرق و مناطق شرقی خزر فعال است سپس از کشور خارج می گردد.

طی روزهای آدینه و شنبه کاهش 5 تا 10 درجه ای دمای هوا در نیمه شمالی کشور رخ می دهد و از بعد ازظهر فردا و طی روز آدینه خلیج فارس و دریای خزر مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات بارش پراکنده و وزش باد و با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای 9 درجه سانتیگراد و طی روز آدینه نیز ابری و مه آلود، در برخی ساعات بارش باران و برف، گاهی وزش باد شدید و با حداقل دمای 1- و حداکثر دمای 3 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کاهش 10 درجه ای دمای هوا در کشور؛ دمای تهران زیر صفر می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 10 درجه ای دمای هوا در کشور؛ دمای تهران زیر صفر می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید