کرونا؛ ترسناک تر شد ، آمار فوتی ها همچنان سیاه و نگران کننده

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران : کرونا امروز 4 رکورد دیگر را در ایران به ثبت رساند. از رکوردهای مهم امروز تعداد مبتلایان روزانه بود که بالاترین رکورد از ابتدای ورود کووید-19 به ایران تا به امروز بود.

کرونا؛ ترسناک تر شد ، آمار فوتی ها همچنان سیاه و نگران کننده

به گزارش وبلاگ بهسا، تصویر ارائه شده از سوی وزارت بهداشت و درمان درباره آمار کرونایی امروز همچنان خطرناک، نگران نماینده و ترسناک بود. براساس این آمار، تعداد مبتلایان از مرز 5 هزار نفر رد شد و تعداد بستری های روزانه به بالاترین حد خود از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به امروز رسید.

5 هزار نفر دیگر به کرونا مبتلا شدند

آنچنان که آمار رسمی حکایت می نمایند، تعداد مبتلایان روزانه به 5 هزار و 39 نفر رسیده است، این رقم بالاترین میزان مبتلایان کرونا از ابتدای ورود کرونا به ایران است. فرایند یک ماهه مبتلایان روزانه کرونا نشان می دهد متاسفانه احتمال بالا رفتن آمار مبتلایان طی روزهای آینده دور از ذهن نیست.

آمار فوتی ها از مرز 300 نفر پایین نیامد

از سوی دیگر تعداد فوتی های روزانه کرونا در ایران، روز پیش رکوردی متفاوت را به ثبت رساند، این رقم دیروز از مرز 300 نفر گذشت و امروز نیز تعداد فوتی ها بازهم بالاتر از 300 نفر ایستاد. فوتی های روزانه کرونا در روز جاری 322 نفر ثبت شد. این رقم دومین رکورد آمار سیاه کرونایی محسوب می گردد.

ارقام دو روز متوالی نشان میدهد در مجموع این دو روز 659 نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند. این آمار در سطح کشور با توجه به آمار های گذشته متاسفانه آمار سیاهی محسوب می گردد.

بیشترین بستری روزانه بیمارستان ها در بخش ویژه و بستری

بیماران بدخیم کرونایی از ابتدای پاییز فرایندی صعودی را داشتند و بدون توقف راستا افزایشی را دنبال می نماید، امروز نیز تعداد بیماران بدخیم کرونایی با افزایش دیگری به 4 هزار و 810 نفر رسید. تجمع بیماران بدخیم در بخش های ویژه مراکز درمانی آماری نگران نماینده است. چرا که هزینه، تجهیزات و فشار درمانی که به بیمارستانها وارد می گردد در این بخش بیشتر از بخش های دیگر است. موضوعی که وزیر بهداشت نیز امروز به آن اذعان کرد.

کرونا تهدیدآمیز پیش می رود

اما رکورد دیگر روزجاری مربوط به بستری های روزانه است. این آمار امروز به 2 هزار و 254 نفر رسید و رکوردی دیگر را در این شاخص ثبت کرد.

رکورد میزان بستری های روزانه به علاوه بیماران بدخیم نشان می دهد درگیری کادر درمان در این روز بیشترین درگیری روزانه از ابتدای ورود کرونا به ایران بوده است.

بزرگی رقم مبتلایان روزانه در روز جاری، بیماران بدخیم و بستری ها آمار تهدید نماینده ای برای ادامه فرایند کرونایی در کشور هستند، این آمار نشان می دهد که شیوع کرونا هنوز شتاب خود را ازدست نداده است و باید انتظار روزهایی سیاهتر را داشت.

منبع: اقتصادنیوز

به "کرونا؛ ترسناک تر شد ، آمار فوتی ها همچنان سیاه و نگران کننده" امتیاز دهید

1 کاربر به "کرونا؛ ترسناک تر شد ، آمار فوتی ها همچنان سیاه و نگران کننده" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا؛ ترسناک تر شد ، آمار فوتی ها همچنان سیاه و نگران کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید