کمبود مرغ در بازار همدان وجود ندارد

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان گفت: هیچ گونه کمبودی در زمینه تأمین و توزیع مرغ موردنیاز بازار همدان وجود ندارد.

کمبود مرغ در بازار همدان وجود ندارد

جواد عاشوری,رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان در گفت و گو با خبرنگار از ، با بیان اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه تأمین و توزیع مرغ موردنیاز بازار همدان وجود نداردگفت:تمامی واحد های توزیع نماینده مرغ به صورت روزانه از سوی سازمان صنعت و معدن و اصناف بازرسی می شوند و با متخلفان برخورد می نمایند.

او با اشاره به اینکه روزانه 50 تا 60 تن مرغ گرم در همدان توزیع می گردد توضیح داد: قیمت مصوب هر کیلو مرغ 24 هزار و 900تومان است و همه واحدها موظف به رعایت این نرخ هستند.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با تأکید بر اینکه قیمت مصوب به صورت کشوری است و در همه منطقه ها یکسان است اضافه کرد: نوع برچسب و برند مرغ هیچ تأثیری در افزایش نرخ آن ندارد و اگر واحدی به بهانه عناوینی مانند مرغ شمال و مهاباد اقدام به گرانفروشی کند تخلف نموده است.

عاشوری بیان نمود:در استان همدان 130,تا140تن مرغ و در شهرستان همدان روزانه 50تا60,تن مرغ توزیع می گردد که برای توزیع نمایندگان 23 هزار و نهصد تومان و برای مصرف نمایندگان 24 هزار و نهصدت ومان فروخته می گردد.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان یادآورشد: قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ها بین 14 و 15 هزارتومان و برای مصرف نماینده به نرخ هر شانه 35 تا 36هزار تومان فروخته می گردد.

عاشوری گفت: شرایط جوجه ریزی در استان خوب است و کمبودی وجود ندارد .

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کمبود مرغ در بازار همدان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود مرغ در بازار همدان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید