کهگیلویه و بویراحمدی ها 3میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم مؤمن و خداجوی استان از عید فطر سال جاری تا به امروز، سه میلیارد و 261 میلیون تومان زکات فطریه و کفارات خود را برای یاری به نیازمندان پرداخت کردند.

کهگیلویه و بویراحمدی ها 3میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند

قباد مبشری اضافه نمود: تا به امروز بر اساس آمار اولیه مردم روزه دار استان سه میلیارد و 261 میلیون تومان زکات فطریه و کفارات خود را برای حل مسائل نیازمندان پرداخت نموده اند.

وی توضیح داد: از مجموع مبالغ جمع آوری 2 میلیارد و 273 میلیون تومان آن فطریه عام، 864 میلیون و 436 هزار تومان آن فطریه سادات و مابقی کفاره عمد و غیر عمد بوده است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تمامی مبالغ جمع آوری شده زکات فطریه و کفارات در کوتاه ترین زمان بین افراد نیازمند توزیع می گردد.

به گزارش وبلاگ بهسا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، مبشری ضمن تقدیر از مردم نیک اندیش کهگیلویه و بویراحمد به خاطر مشارکت پرشور در برنامه های کمیته امداد، اعلام کرد: مردم خیر و نیکوکار برای پرداخت زکات فطریه و کفارات و سایر نذورات خود، علاوه بر مراجعه حضوری به ادارات و دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در استان می توانند به وسیله کد دستوری #58877 فطریه و کفارات خود را برای یاری به نیازمندان کمیته امداد پرداخت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کهگیلویه و بویراحمدی ها 3میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کهگیلویه و بویراحمدی ها 3میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید