گروه رسانه ای کاما

به گزارش وبلاگ بهسا، رپرتاژ آگهی- ارایه دو خدمت رایگان به شرکت ها برای موفقیت در 1400

گروه رسانه ای کاما به تمامی کسب و کارها تا انتها سال دو خدمت رایگان در زمینه بازارایابی محتوایی ارایه می دهد.

گروه رسانه ای کاما

گروه رسانه ای کاما که 16 سال سابقه فعالیت پیوسته در حوزه بازاریابی محتوایی دارد، با هدف یاری به کسب و کارها برای افزایش فروش و بهره برداری بیشتر از ظرفیت های فضای مجازی، دو خدمت رایگان تعریف نموده که در هفته پایانی سال به همه شرکت ها و کسب و کارها ارایه می گردد.

طراحی رایگان تقویم محتوایی اختصاصی ویژه سال 1400

اولین خدمتی که در هفته پایانی سال توسط گروه رسانه ای کاما به صورت رایگان به شرکت ها ارایه می گردد، طراحی تقویم محتوایی اختصاصی برای سال جدید است. با توجه به اهمیت اجرای منظم و هدفمند برنامه های بازاریابی محتوایی ، گروه رسانه ای کاما متناسب با حوزه فعالیت هر شرکت، مناسبت های رسمی و غیررسمی، رویدادهای داخلی و خارجی مرتبط، مشتریان و شرکای تجاری شرکت و استراتژی ها و برنامه های بازاریابی و فروش هر شرکت به صورت اختصاصی تقویم محتوایی را طراحی می نماید.

استفاده از این تقویم بر کیفیت و اثربخشی محتوای شرکت ها می افزاید و سبب افزایش فروش و تعامل آنها با مشتریان شان می گردد.

ویژگی منحصربه فرد تقویم محتوایی گروه رسانه ای کاما

کاما با دنبال کردن فضای کسب و کارها و همچنین رویدادها و تحولات بازارها در طول سال تقویم محتوایی هر شرکت را به صورت مداوم به روز (update) می نماید و نسخه های به روزشده را برای مدیران بازاریابی ارسال می نماید. علاوه بر این، در طول سال ایده ها و پیشنهادهای متنوعی برای فراوری محتوا در اختیار شرکت ها قرار داده می گردد.

مشاوره برای تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی

دومین خدمت رایگان گروه رسانه ای کاما ، ارایه مشاوره برای تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی ویژه سال 1400 است. بدون شک شرکت هایی می توانند از ظرفیت های فضای مجازی بهترین بهره برداری را داشته باشند که با یک برنامه و استراتژی هدفمند به فراوری محتوا و مدیریت رسانه های خود بپردازند.

کاما با تکیه بر 16 سال فعالیت خود و همکاری با بیش از 200 نهاد و شرکت دولتی و خصوصی آماده است به کسب و کارها مشاوره ها رایگان برای تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی ارایه دهد.

حمایت کاما از کسب و کارها

کاما از اولین مجموعه هایی بود که در سال 1384 فعالیت خود را با تمرکز بر ارایه خدمات بازاریابی محتوایی شروع کرد و به فراوری محتوا برای شرکت های عظیم، مدیریت و به روزرسانی رسانه شرکت ها، خدمات سئو، روابط عمومی تجاری و مدیریت ارتباط شرکت ها با رسانه های رسمی پرداخت. در کارنامه گروه رسانه ای کاما سابقه همکاری با بسیاری از وزارتخانه ها، بانک ها، شرکت های عظیم دولتی و خصوصی، تشکل های بخش خصوصی، شهرداری ها، دانشگاه ها و موسسه های علمی و فرهنگی و… به صورت درخشانی خودنمایی می نماید.

کاما با درک شرایط حساس فعلی سعی دارد با به اشتراک گذاشتن تجربه های خود به شرکت ها یاری کند تا از مزیت های فضای مجازی برای توسعه بازار و افزایش فروش استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با گروه رسانه ای کاما می توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

راستا موفقیت در سال 1400 را از امروز هموار کنید

همه کارشناسان تاکید می نمایند که رمز موفقیت شرکت ها در سال 1400 حضور منظم و هدفمند در فضای مجازی است. تداوم شرایط کرونا و افزایش استفاده مردم از اینترنت الگوهای خرید و فروش را تغییر داده است. برای دریافت این دو خدمت رایگان و طراحی راستا موفقیت در سال 1400 کافی است با یکی از شماره های 2-02188925680و 02188893859 و 02188909872 تماس بگیرید.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "گروه رسانه ای کاما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه رسانه ای کاما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید