گل محمدی: از تعطیلی لیگ شادمان می شوند چون به نفع آنهاست

به گزارش وبلاگ بهسا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تعطیلی احتمالی لیگ به سود تیم هایی است که برای قهرمانی هزینه نموده اند اما به هدفشان نرسیده اند.

گل محمدی: از تعطیلی لیگ شادمان می شوند چون به نفع آنهاست

به گزارش وبلاگ بهسا، یحیی گل محمدی درباره مباحث مطرح شده درباره تعطیلی احتمالی لیگ به خاطر شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: وقتی این مسائل به وجود آمد باشگاه ما اعلام نمود اولین نکته ای که برای ما اهمیت دارد سلامتی جامعه و طرفداران فوتبال است. الان هم سیاست ما همین است و اصلا دوست نداریم حتی یک نفر دچار مشکل گردد. ما دوست داریم همه در سلامتی کامل باشند. درباره این مساله هر تصمیمی ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت اتخاذ کند و همین طور سازمان لیگ آن را اجرایی کند ما تابع آن هستیم.

او درباره این که اگر لیگ تعطیل گردد آیا بهتر است قهرمان را معرفی نمایند، گفت: ما زیر نظر فدراسیون فعالیت می کنیم و فدراسیون نیز زیر کنفدراسیون فوتبال آسیا است. در ادامه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز زیر نظر فیفا فعالیت می نماید. آن چیزی که من متوجه شدم این است که فیفا می خواهد بازی ها ادامه داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که شنیده ام که می خواهند به خاطر طولانی شدن بیماری بازی های باقی مانده را به لیگ فصل بعد منتقل نمایند. در هر صورت فیفا این سیاست را ندارد که بازی ها را تعطیل کند. چون بعضی تیم ها باید تکلیف صعود و سقوط شان معین گردد. ما دوست داریم پس از حل شدن مشکل کرونا بازی ها ادامه داشته باشد. شاید مباحث اسپانسرینگ در ایران آنچنان اهمیت نداشته باشد و پول های زیادی جابه جا نگردد اما در فوتبال بین المللی پول های زیادی به وسیله اسپانسرها جابه جا می گردد. شاید برای ما تعطیل کردن لیگ خیلی سخت نباشد اما در کشورهای صاحب فوتبال واقعا سخت است که بازی ها را ادامه ندهند. در هر صورت هر تصمیمی فدراسیون فوتبال اتخاذ کند ما مطیع آن تصمیم هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره لیست خروجی و ورودی تیمش برای فصل آینده گفت: من در جلسه با مدیران باشگاه گفتم اولویتم حفظ بازیکنان فعلی است. وقتی از من لیست خروجی و ورودی خواستند گفتم که در شرایط فعلی که تکلیف برگزاری بازی ها معین نیست صلاح نیست لیست ورودی و خروجی داشته باشیم. ابتدا باید تکلیف لیگ معین گردد و بعد درباره آینده تصمیم گیری کنیم.

او همچنین درباره این که امیر قلعه نویی گفته بود حاضر است با پرسپولیس در تهران بازی کند، گفت: هر مسابقه ای در یک تایم معین که از سوی فدراسیون فوتبال اعلام می گردد باید برگزار گردد. ما به اصفهان رفتیم و خودمان را برای بازی آماده کردیم اما تیم سپاهان برای مسابقه آماده نشد. این یک موضوع معین است اگر قصوری رخ داده به خاطر شرایط تیم میزبان بوده است. آنها خودشان باید این مساله را مدیریت می کردند. درباره این موضوع حتی نیروهای انتظامی شهر اصفهان گفتند هر زمانی سپاهان می خواست می توانست به استادیوم برود اما سپاهانی ها در زمین فوتبال حاضر نشدند. این موضوع را در هر محکمه ای مطرح کنید خیلی واضح و روشن رای صادر می نماید. فکر نمی کنم دیگر نیازی به صحبت کردن درباره آن بازی باشد.

او در سرانجام در پاسخ به این سوال که تعطیلی احتمالی لیگ به سود کدام تیم است، گفت: تیم هایی که برای قهرمانی هزینه نموده اند و حالا با اختلاف امتیاز در رده های پایین پرسپولیس قرار دارند شاید تعطیلی لیگ برای آنها بهتر باشد که البته من بعید می دانم مسابقات به طور کلی لغو گردد. آن تیم ها هزینه های زیادی انجام دادند و طرفدارانشان توقع قهرمانی دارند اما الان که نتوانستند به هدفشان برسند احتمالا از تعطیلی لیگ خشنود می شوند چون به نفع آنهاست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: از تعطیلی لیگ شادمان می شوند چون به نفع آنهاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: از تعطیلی لیگ شادمان می شوند چون به نفع آنهاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید