10 ترند مجذوب کننده و محبوب طراحی ناخن در سال 2022

به گزارش وبلاگ بهسا، زیبایی ناخن ها یکی از اصول کلی و اساسی در استایل خانم هاست. علاوه بر زیبایی و ظرافتی که یک مانیکور مجذوب کننده و شیک به استایل تان می دهد، تماشا طرح ها و رنگ های شاد و مسحورکننده روی ناخن ها می تواند روحیه تان را شاد تر کند. طراحی انواع مدل های مانیکور و آرایش ناخن ها جزو دسته ای از خدمات زیبایی محسوب می گردد که دائما در حال به روز شدن و فراوری و طراحی سبک های نو است؛ از مدل های نو و بدیع سوهان کشیدن به ناخن ها بگیرید تا انواع روش های کاشت، پلی ژل، ژلیش و لمینیت ناخن که امروزه در سالن های زیبایی هواداران بی شماری دارد. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به ترندهای نو و مجذوب کننده طراحی ناخن در تابستان و بهار 2022. امیدواریم با الهام گرفتن از ترندهای طراحی ناخن 2022 بتوانید ناخن هایتان را به مطلوب ترین شکل آرایش کنید و از دستان زیبایتان لذت ببرید؛ با ما در مجله خبرنگاران همراه باشید.

10 ترند مجذوب کننده و محبوب طراحی ناخن در سال 2022

1. استفاده از ورق طلایی در ترندهای طراحی ناخن 2022؛ درخشان و متفاوت

به طور کلی استفاده از رنگ طلایی در ترندهای طراحی ناخن 2022 بسیار شاخص است اما یکی از مجذوب نماینده ترین این ایده ها استفاده از گلیترهای تکه ای طلایی رنگ بر روی ناخن هاست که حالتی شبیه به ورق های طلایی بر روی ناخن ها ایجاد می نماید.

در این حالت برای این که این تکه های طلایی رنگ مجذوب نمایندهیت بیشتری روی ناخن هایتان ایجاد نمایند می توانید پس زمینه ناخن ها را با طرح های مرمری بسیار ملایم پوشش بدهید. بعلاوه می توانید با استفاده از رنگ های ملایم و خنثی روی ناخن ها هارمونی این تکه های طلایی رنگ را روی ناخن ها بیشتر کنید.

2. مانیکورهای فانتزی تم دار؛ طرح هایی شاد و هیجان انگیز روی ناخن های شما

طرح های فانتزی و شاد و هیجان همیشه هواداران بسیاری داشته اند و در تابستان 2022 هم می توانیم این طراحی های دوست داشتنی را جزو ترندهای طراحی ناخن بدانیم.

طرح هایی تم دار از حیوانات مجذوب نماینده، خوراکی ها و میوه های تابستانه با رنگ هایی شاد و هیجان انگیز علاوه بر زیبایی ناخن هایتان در روحیه شما هم تاثیر گذارند.

  • 12 مدل ناخن و راهنمای انتخاب برترین مدل بر اساس فرم انگشتان

3. تازهترین طرح های آبستره و گرافیکی؛ ترندهای طراحی ناخن 2022

همان طور که استایل هنری یا آرتسی جزو محبوب ترین استایل های لباس پوشیدن در میان هنرمندان است، در سال های اخیر هنر به یاری استایلیست های ناخن هم آمده است. طرح های آبستره و ترکیب های بدیع هنری گویی تابلوهای نقاشی را در مقیاسی کوچک به روی ناخن های شما می آورند.

سال جاری هم در میان ترندهای طراحی ناخن 2022 طرح هایی بدیع و خاص از طرح های آبستره می بینیم که هم به لحاظ بصری مجذوب نمایندهند و هم جلوه ای خاص و متفاوت به ناخن های شما می دهند.

  • آموزش مرحله به مرحله مانیکور حرفه ای در خانه

4. گل ها و درختان،ترند طراحی ناخن در تابستان 2022 ؛ طبیعت روی ناخن های شما

تابستان و بهار تداعی نماینده طراوت طبیعت اند. زیبایی بی بدیل برگ های سبز و رنگ های درخشان و شاد گل ها که در میان سبزه ها و بوته ها می درخشند. همانند سال های گذشته سال جاری هم در میان ترندهای طراحی ناخن تابستان 2022 طرح های مجذوب نمایندهی از برگ ها، درختان و گل ها دیده می شوند.

یک طرح مجذوب نماینده از برگ های کاج در پس زمینه سبز روشن، ترکیبی از گلبرگ های رنگی و شاد یا گل های سفید بابونه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای طراحی ناخن های شما در تابستان و بهار سال جاری باشد.

5. رنگ های پاستلی همچنان در میان ترندهای مانیکور در تابستان و بهار 2022

سال هاست که رنگ های پاستلی جزو ترند ترین رنگ های مورد استفاده در بهار و تابستان محسوب می شوند. رنگ هایی بسیار لطیف و ظریف که طراوت و ملاحت نسیم بهاری، شکوفه های زیبا و عطر دوست داشتنی نعنا را در فکر ما تداعی می نمایند.

اگر در چرخه رنگ به رنگ هایی مانند صورتی، زرد، سبز، آبی و… کمی رنگ سفید اضافه کنیم، پاستلی ها به دست می آیند. سبز نعنایی، آبی آسمانی، بنفش یاسی روشن، صورتی روشن، زرد لیمویی، هلویی، موزی و… رنگ هایی هستند که به عنوان رنگ های پاستلی شناخته می شوند.

یکی از برترین ایده ها برای فصل های تابستان و بهار مانیکور ناخن با استفاده از رنگ های پاستلی است. می توانید هر کدام از ناخن هایتان را به یک رنگ پاستلی اختصاص دهید و یک مانیکور ساده روی هر کدام از ناخن هایتان داشته باشید و یا این که یک یا چند ناخنتان را با رنگ های پاستلی فرنچ کنید.

یکی دیگر از ایده های مجذوب نماینده برای استفاده از رنگ های پاستلی که در میان ترندهای طراحی ناخن 2022 واقع شده است طراحی ناخن ها به شکل تخم های پرندگان است. در این حالت کافیست رنگ های پاستلی مات را انتخاب کنید و آن ها را با خال های ریز مشکی رنگ به شکل تخم های پرندگان درآورید.

  • 10 ترند مجذوب نماینده ژلیش (لاک ژل) در سال 2022

6. طرح کهکشان و فضا؛ یک طراحی مجذوب نماینده که سال جاری هم ترند است

در میان ترندهای طراحی ناخن 2022 باید به طرح های کهکشانی هم اشاره کنیم که هواداران خاص خود را دارند. برای طراحی این مدل ها، از پس زمینه مشکی یا سرمه ای بهره ببرید و با رنگ های سفید، صورتی، بنفش و سبز و آبی کبالت طرح هایی از کهکشان را پیاده سازی کنید.

7. طرح هایی بدیع و خاص از سنگ ها روی انگشتان شما

یکی دیگر از ترندهای مجذوب نماینده طراحی ناخن که سال جاری هم جزو ترندهای پر هوادار طراحی ناخن محسوب می گردد پترن سنگ بر روی ناخن است. طرح هایی از سنگ های مرمر، سنگ های سبز جید و کواتز صورتی بر روی ناخن ها که می توانند بسیار آرامش بخش و دلپذیر و در عین حال خاص و متفاوت باشند.

برای طراحی ناخن ها به این سبک رنگ ها را به روش ابرو بادی با یکدیگر ترکیب کنید و سپس رگه های رنگ سفید و یا تیره را با قلم هایی نازک روی ناخن ها ایجاد کنید. در خاتمه یک پوشش براق روی ناخن ها می تواند جلوه سنگی را روی ناخن ایجاد کند.

8. فرنچ های مدرن تر و خاص تر؛ ایده هایی دوست داشتنی و شیک برای تابستان و بهار 2022

اگر از هواداران فرنچ هستید سال جاری بهتر است فرنچ های مدرن تر و متفاوت تری را امتحان کنید. در میان ترندهای فرنچ 2022 می توانید ایده های بی نظیر و بسیار مجذوب نمایندهی را می بینید؛ از فرنچ های آبستره تا فرنچ های چند لایه اریب با ترکیب های رنگی ملایم و هارمونیک.

یکی دیگر از ایده های محبوب برای فرنچ ناخن هم استفاده از رنگ های مات و براق در کنار یکدیگر است؛ به این صورت که روی ناخن را لاک مات می زنید و یک لایه فرنچ با لاک براق ایجاد می کنید. این طراحی فرنچ هم بسیار خاص و شیک است.

9. گلیترهای آمبره در میان ترندهای طراحی ناخن 2022؛ ساده اما بسیار شیک و دوست داشتنی

لاک های گیلتر یا اکلیلی همیشه هواداران بسیاری دارند اما برای این که مانیکور مجذوب نماینده تری با این نوع از لاک های درخشان داشته باشید می توانید از طرح های خلاقانه و تازهتری بهره ببرید.

یکی از ایده های مجذوب نماینده و در عین حال ساده با لاک های گلیتر یا اکلیلی طرح های آمبره است؛ به این صورت که یک پوشش بیس یا رنگ خنثی به عنوان پایه انتخاب می کنید و سپس روی ناخن ها را به شکل آمبره از بالا تا پایین طراحی می کنید. هر چه به قسمت میانی ناخن می رسید باید از مقدار گلیترها کم کنید.

این مدل مانیکور در عین سادگی بسیار شیک و مجذوب نماینده است و می تواند یکی از گزینه های دلخواه شما برای تابستان و بهار 2022 باشد.

10. پترن هایی از پوست حیوانات؛ طرح های گورخری و پلنگی در میان ترندهای طراحی ناخن 2022

و اما به سراغ یکی دیگر از پترن های خاص طراحی ناخن در ترند های 2022 می رویم؛ پترن های گورخری و پلنگی که سال جاری بسیار محبوب شده اند. پترن های پلنگی همیشه هواداران خود را در صنعت مد دنیا داشته اند و سال جاری پترن های گورخری هم به جمع ترندهای محبوب سال اضافه شده اند.

می توانید این پترن های مجذوب نماینده را به صورت ساده تر روی ناخن هایتان پیاده کنید و یا آن که آن ها را با لاک ساده و یا دیگر پترن ها ترکیب کنید.

و در آخر

در این مطلب ترندهای تازه و محبوب طراحی ناخن برای تابستان و بهار 2022 را برایتان معرفی کردیم. اگر به صورت منظم برای طراحی و مانیکور ناخن هایتان به سالن های زیبایی مراجعه می کنید می توانید از ناخن کارتان بخواهید تا این ترندهای تازه را برایتان طراحی کند. اگر هم به علت کمبود وقت یا هزینه برای طراحی ناخن هایتان به سالن های زیبایی مراجعه نمی کنید، خودتان در منزل می توانید به سادگی با استفاده از ابزار طراحی ناخن، ترندهای ساده تر را بر روی ناخن هایتان طراحی کنید. به خاطر داشته باشید که برای این که طراحی ناخن هایتان جلوه مجذوب نماینده تری داشته باشد حتما به صورت منظم ناخن هایتان را مانیکور کنید.

منابع: thetrendspotter، itakeyou.co.uk، chasingdaisiesblog

منبع: دیجی استایل

به "10 ترند مجذوب کننده و محبوب طراحی ناخن در سال 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 ترند مجذوب کننده و محبوب طراحی ناخن در سال 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید