770 هزار نفر زیرپوشش تأمین اجتماعی

به گزارش وبلاگ بهسا، مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت : نزدیک به 254 هزار بیمه شده اصلی و 77 هزار نفر مستمری بگیر در استان داریم که در مجموع 770 هزار نفر از استان زیرپوشش تأمین اجتماعی هستند.

770 هزار نفر زیرپوشش تأمین اجتماعی

اسکندر کاکایی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت : تأمین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمانه بیمه گر در ایران اسلامی در حال فعالیت است

وی توضیح داد: در استان کرمانشاه نزدیک به 254 هزار بیمه شده اصلی و 77 هزار نفر مستمری بگیر داریم که در مجموع 770 هزار نفر از استان زیرپوشش تأمین اجتماعی هستند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در راستای پوشش بیمه ای در سال 1401 بیمه خانوار ایرانی مطرح شده که تمامی افراد 18 تا 50 سال که فاقد هرگونه پوشش بیمه ای هستند می توانند تحت پوشش بیمه ای 12، 14 و 18 درصدی قرار گیرند و از مزایای بازنشستگی، فوت و بازماندگی و از کارافتادگی استفاده نمایند. این موضوع سبب شده خیلی از افراد فاقد بیمه تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گیرند.

وی با اشاره به افزایش 38 درصد حقوق بازنشستگان و مستمربگیران و 57 درصدی حداقل حقوقان، گفت: چند ماه از ابتدای سال بدهکار هستیم که از آبان ماه فهرست ماب التفاوت معوقات پرداخت می گردد .

وبلاگ بهسا کرمانشاه کرمانشاه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "770 هزار نفر زیرپوشش تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "770 هزار نفر زیرپوشش تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید