9 اکسسوری که لباس مشکی شما را چشمگیر و زیبا می نمایند

به گزارش وبلاگ بهسا، وقتی صحبت از انتخاب اکسسوری برای لباس مشکی می گردد، با گزینه های زیادی روبه رو هستیم. لباس های مشکی که با هر لباس و رنگ و استایلی مناسب هستند، یکی از شگفتی های کمد لباس ما به حساب می آیند. می توانید آن ها را در روز یا شب و در هر مناسبتی بپوشید، چه به عنوان لباس روزمره چه در مجالس رسمی. اما چطور همچین چیزی ممکن است؟

9 اکسسوری که لباس مشکی شما را چشمگیر و زیبا می نمایند

به لطف قدرت اکسسوری ها، می توانید به راحتی کاری کنید که یک لباس مشکی ساده برای هر موقعیتی مناسب باشد. لباس مشکی را به عنوان یک بوم خالی برای نمایش استایل شخصی خودتان در نظر بگیرید و بعد ماننده نحوه استفاده یک هنرمند از قلم موها، شما می توانید از اکسسوری ها برای خلق شاهکار خود بهره ببرید. در این مقاله شما را با به کارگیری انواع اکسسوری هایی که می توانید با آن ها جلوه ای خاص به لباس های مشکی تان بدهید، آشنا می کنیم.

1. لباس مشکی با اکسسوری های نقره ای

یک لباس مشکی چشم انداز ای عالی برای نمایش اکسسوری های فلزی درخشان ایجاد می نماید. ست کردن یک لباس مشکی با اکسسوری های نقره ای رنگ در لباس های شب، تکمیل نماینده استایل شما هستند. گوشواره های میخی درخشان یا حلقه های نقره ای بزرگ، در حین ظرافت و سادگی، جلوه ای خاص به لباس مشکی شما می دهند. بعلاوه می توانید با اضافه کردن یک گردنبند نقره ای درشت، یک لباس مشکی با ظاهری کاملا نو خلق کنید.

2. لباس مشکی با اکسسوری های طلایی

  • 12 اکسسوری ترند بهار و تابستان سال 2022؛ مجذوب نماینده تر از همواره!

3. ترکیب زیورالات طلایی و نقره ای با لباس مشکی

زمانی خیلی از افراد معتقد بودند که استفاده ترکیبی از جواهرات نقره ای و طلایی یک مد ساختگی است اما حالا استفاده از این ترکیب در دنیای مد خیلی رایج است و هواداران زیادی دارد. این کار برای لباس های مشکی هم جواب می دهد و از استفاده اکسسوری های ترکیبی طلایی و نقره ای با لباس مشکی برای داشتن ظاهری امروزی نترسید. کلید موفقیت این کار و گرفتن برترین نتیجه فقط رعایت تعادل است.

از هر رنگ حداقل یک بار در استایل تان بهره ببرید یا از اکسسوری هایی که خودشان ترکیبی از این دو رنگ هستند، بهره ببرید. اگر برای ترکیب این دو رنگ گردنبندهای لایه ای را انتخاب می کنید، به کار بردن گردنبندهایی با طول و مقدار های مختلف برترین انتخاب است. این کار هم از گره خوردن آن ها جلوگیری می نماید و هم به مجذوب نمایندهیت بصری استایل تان اضافه می شود.

4. ترکیب زیورآلات مرواریدی با لباس مشکی

یکی از نمادین ترین اکسسوری هایی که با لباس مشکی استفاده می شود و در هر دوره ای هواداران زیادی دارد، مروارید است. حتی اگر الان هم با استایلی شبیه به آدری هپبورن در فیلم صبحانه در تیفانی وارد یک مراسم مهمانی شوید، همه نگاه ها به سمت شما برمی شود.

پیراهنی که آدری هپبورن در این فیلم پوشیده یک پیراهن مشکی کاملا ساده است، اما گردنبند مروارید بزرگی که برای تزئین این لباس به کار برده شد ظاهری منحصربه فرد به این لباس بحشید و باعث شده که این ترکیب بعد از گذشت این همه سال هنوز هم به یاد ماندنی و اثرگذار باقی بماند و خیلی از افراد ترکیب مروارید و لباس مشکی را برای استایل خود انتخاب نمایند.

مرواریدها و یک لباس مشکی ساده ترکیبی هستند که به سبک بهشتی ساخته شده اند و ظرافت بی پایانی را به نمایش می گذارند. در واقع این ترکیب اساسی دهه 1960 از زمان فراتر رفته و برای همواره موردعلاقه دوست داران مد می ماند.

5. لباس مشکی با اکسسوری های رنگی

استفاده از اکسسوری رنگی برای لباس مشکی به استایل شما انرژی می بخشد و راهی آسان برای داشتن یک سبک شخصی است. یکی از نقاط مثبت این قضیه این است که هر رنگی به راحتی با لباس مشکی ست می شود و می توانید از چیزهایی که دارید بهره ببرید و دیگر نیازی به تهیه اکسسوری نو نیست.

اگر می خواهید تا حدی از رسمی بودن ظاهرتان کم کنید، ست کردن رنگ های روشن با لباس مشکی و پوشیدن یک کتانی سفید برترین انتخاب است. اما اگر برای یک مهمانی شب حاضر می شوید و می خواهید استایلی رسمی و مجذوب نماینده داشته باشید، اکسسوری های با رنگ جواهر مثل سبز، کبود، کهربایی، سرخ و آبی را با یک پیراهن مشکی ساده ترکیب کنید.

  • در انتخاب اکسسوری با توجه به هر استایل، باید به چه نکاتی توجه کنید؟

6. لباس مشکی با اکسسوری های قرمز

ترکیب قرمز و مشکی یک ترکیب کلاسیک در مد مدرن محسوب می شود. کافی ست برای اینکه استایل مجذوب نمایندهی با لباس مشکی داشته باشید، از یک تکه رنگ با کنتراست بالا در کفش، کمربند، کیف یا هر اکسسوری دیگری که دارید، بهره ببرید. لباس های تمام مشکی با کفش های قرمز شگفت انگیز به نظر می رسند و ست کردن لباس مشکی با اکسسوری های قرمز پررنگ، مثل یک پیراهن ماکسی مشکی با یک کفش پاشنه بلند قرمز، همواره یکی از ترفندهای کارآمد در دنیای مد است.

7. لباس مشکی با اکسسوری های زرد رنگ

استفاده از اکسسوری هایی با رنگ زرد روشن راهی نو برای تزیین لباس های مشکی است. شاید نگرانی خیلی ها این باشد که چگونه از رنگ زرد و مشکی استفاده نمایند و استایل شان به یک زنبور عسل شبیه نشود.

برای جلوگیری از این اتفاق باید استفاده از اکسسوری هایی که به رنگ زرد تیره یا خام هستند را به جداقل برسانید و در عوض سراغ زردهای ملایم بروید و در استفاده از اکسسوری ها هم زیاده روی نکنید. مثلا تنها استفاده یک کمربند، کیف کوچک با هدبند زرد رنگ هم می تواند کافی باشد و به درخشش استایل شما یاری کند. یک راه چاره دیگر هم که برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد، استفاده از یک رنگ سوم به اندازه خیلی کم است.

8. لباس های مشکی را با اکسسوری های مرجانی بپوشید

ترکیب اکسسوری به رنگ مرجانی با لباس مشکی یک انتخاب جسورانه است و استایلی مجذوب نماینده و درخشان در زیر نور خورشید تابستان می سازد.

پس زمینه تیره یک لباس مشکی باعث می شود که سایه های مرجانی ملایم جلب توجه نمایند. این ترکیب رنگی را امتحان کنید و لباس مشکی خود را با گوشواره های بلند مرجانی و یک کیف کراس بادی به همین رنگ به زیبایی تزیین کنید.

اگر در یک سفر تابستانی می خواهید به کنار ساحل بروید، ترکیب یک پیراهن بلند ساحلی مشکی و کلاه آفتابی بزرگ مرجانی را انتخاب کنید که هم یک اکسسوری شیک است هم از شما در برابر نور خورشید محافظت می نماید و در عین حال ظاهری ملایم نیز دارد.

  • 9 اکسسوری مجذوب نماینده که هر دختری باید داشته باشد

9. استفاده از اکسسوری هایی با چاپ حیوانی

اکسسوری هایی با چاپ حیوانی از پوست پلنگ، مار، ببر و گورخر چند سالی است که بسیار ترند شده اند. استفاده از شال ها، کیف یا کفش هایی با طرح پوست حیوانات که بر پایه رنگ های خنثی مثل قهوه ای، کرم، خاکستری و نقره ای هستند، جلوه زیادی به لباس های مشکی ساده شما می دهند. استفاده از این طرح ها به بالابردن اعتمادبه نفس در استایل شما یاری می نماید و باعث می شود استایل شما لوکس تر به نظر برسد.

اهمیت استفاده از اکسسوری با لباس مشکی

درست است که لباس های مشکی همواره شیک و مجذوب نماینده هستند و تقریبا به هر اندامی می آیند، اما از قلم نیاندازید که استفاده یکنواخت از رنگ مشکی در تمام آیتم ها باعث می شود استیل شما کسل نماینده شود و اثری از جنب وجوش و انرژی در آن نباشد، پس استفاده از یک تکه رنگی یا فقط یک کمربند طلایی با گردنبند مروارید می تواند به کلی این مشکل را رفع کند و باعث درخشش شما در میان جمع شود.

منبع: Stitch Fix

منبع: دیجی استایل

به "9 اکسسوری که لباس مشکی شما را چشمگیر و زیبا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 اکسسوری که لباس مشکی شما را چشمگیر و زیبا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید