اخبار سیاسی

قیمت مصوب مرغ 24 هزار و 900 تومان شد

بر اساس تصمیم قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده از کیلویی 20 هزار و 400 به کیلویی 24 هزار و 900 تومان افزایش یافت.

31 فروردین 1400

نخست وزیر لیبی: هدفم انتها دادن به تفرقه در لیبی است خبرنگاران

نخست وزیر لیبی که امروز در مجلس این کشور رای اعتماد گرفت، گفت: خواهان خاتمه بخشیدن به تفرقه در این کشور هستم.

28 فروردین 1400

بازگشت ملوانان ربوده شده به ترکیه

15 ملوان ترکیه ای ربوده شده در نیجریه از سوی دزدان دریایی به کشورشان بازگشتند.

21 فروردین 1400

کنفرانس ملی نمایشنامه پژوهی ایران افتتاح شد

خبرگزاری خبرنگاران- نخستین کنفرانس ملی نمایشنامه پژوهی ایران عصر روز شنبه 23 اسفند آغاز به کار کرد.

20 فروردین 1400

خبرنگاران گروسی: با ایران به یک تفاهم فنی موقت رسیدیم

لندن - خبرنگاران - مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نتایج رایزنی با مقامات ایران را فشرده، خوب و منطقی ارزیابی کرد و گفت که دو طرف درباره تداوم فعالیت های ضروری بازرسان آژانس در ایران به یک تفاهم دوجانبه، فنی و موقت دست یافتند.

19 فروردین 1400

خبرنگاران فصل دل تکانی؛ ویژه برنامه های نوروز 1400 شهرداری تهران

تهران-خبرنگاران-معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه های این سازمان به مناسبت نوروز 1400 با عنوان فصل دل تکانی را تشریح کرد و گفت: این برنامه ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و عمدتاً به صورت مجازی پیش بینی شده است.

15 فروردین 1400

کره شمالی به تماس های پشت پرده دولت بایدن پاسخی نمی دهد

یک مقام ارشد دولت بایدن شنبه تاکید نمود، کره شمالی به تماس دیپلماتیک پشت پرده ای که از اواسط فوریه از سوی دولت جدید واشنگتن به ویژه با هیات پیونگ یانگ در سازمان ملل شروع شده، پاسخی نمی دهد.

12 فروردین 1400

تغییرات مالیاتی مجلس در لایحه 1400

مجلس شورای اسلامی 5 مالیات مهم را به لایحه بودجه 1400 اضافه کرد که مالیات بر خودرو ها و مسکن لوکس و مالیات بر بلاگر ها از جمله آنهاست.

30 اسفند 1399

آماری از سفر گردشگران خارجی به ایران در دوران کرونا

ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، آماری از سفر گردشگران خارجی به ایران در دوران کرونا ارائه شد.

27 اسفند 1399

شورای مشترک ایران و تونس برای حل مسائل اقتصادی تاسیس می شود

بررسی ظرفیت های تجاری و راهکارهای توسعه روابط اقتصادی ایران و تونس، محور اصلی برگزار دیدار سمیر المنصر، سفیر تونس در تهران با غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران بود.

25 اسفند 1399

گام اولیه ساخت جت مسافری ایرانی برداشته شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مقرر شده است با استفاده از توان داخل و در قالب تفاهم نامه سازمان هواپیمایی و وزارت دفاع، هواپیمای جت مسافری 100 نفره ایرانی ساخته گردد.

24 اسفند 1399

بورل: تمام اعضای برجام برای تعامل آماده اند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به ضرورت عبور از سیاست فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ علیه ایران و حرکت به سمت دیپلماسی حداکثری بر لزوم بازگشت برجام در جهت اصلی و استفاده از ظرفیت های اقتصادی آن تاکید کرد و گفت: تمام اعضای توافق برای تعامل در...

23 اسفند 1399

اول گردنه پرالتهاب خیز چهارم بیماری هستیم؛ ویروس ها نیازمند پاسپورت نیستند

تهران (پانا) - وزیر بهداشت گفت امروز به شکل اضطراری جلسه ای با روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور داشتیم و اتفاقات جدیدی اتفاق افتاده که ما را به شدت نگران نموده است.

22 اسفند 1399

خاکی صدیق: ظرفیت پذیرش دانشجو برای سال 1400 ساماندهی می گردد

معاون آموزشی وزارت علوم از ساماندهی ظرفیت پذیرش دانشجو و مدل جدید پذیرش دانشجو برای همه مقاطع تحصیلی در سال 1400 اطلاع داد.

20 اسفند 1399

نسخه نویسی الکترونیکی یک الزام قانونی است

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تاکید نمود که اجرای نسخه نویسی الکترونیکی یک الزام قانونی است و باید پیگیری گردد.

16 اسفند 1399

توقف ریزش بورس تهران

با وجود افت بیش از 20 درصدی شاخص کل بورس در اولین ماه زمستان، اما آخرین روز کاری این ماه شاهد توقف ریزش قیمت سهام بودیم. به این ترتیب روز گذشته پس از 5 روز افت متوالی و کاهش حدود 12 درصدی، نماگر سهام اندکی سبز شد. در این ماه، عملکرد شرکت ها در فصل پاییز روی...

13 اسفند 1399

رشد بی سابقه نرخ گندم و خوراک دام و طیور در بازار های جهانی

امروز قیمت گندم و خوراک دام و طیور به ترتیب 16 و 12.5 دلار افزایش یافت و هشدار به دولتمردان داخل است که خوداتکایی در محصولات اساسی در اولویت نخست قرار بگیرد.

11 اسفند 1399

هیاهو بر سر ساعت مچی جو بایدن

پس از آن که معلوم شد رئیس جمهور جدید برای مراسم تحلیف خود، ساعت رولکس هفت هزار دلاری به دست داشته، در فضای مجازی درباره این موضوع، جنجالی به راه افتاده است.

3 اسفند 1399

خبرنگاران داعش مسؤولیت انفجارهای بغداد را برعهده گرفت

تهران - خبرنگاران-گروهک تروریستی داعش بامداد آدینه به طور رسمی مسؤولیت دو انفجار انتحاری روز پنجشنبه در میدان الطیران بغداد را برعهده گرفت.

2 اسفند 1399

پرهیز اوج از همکاری با سلبریتی ها

سی ونهمین جشنواره ملی فیلم فجر، میزبان 4 فیلم از آثار تولیدشده در سازمان هنری-رسانه ای اوج خواهد بود؛ 4 فیلمی که بدون استفاده از سینماگران نجومی و با اعتماد به جوانان ساخته شده است.

29 بهمن 1399
تعداد: (84)